100’den Fazla PS1 Klasikleri Haftaya Vita’da Oynanabilir Olacak

Tarih Ağu 22 2012 - 10:50pm - Skaty
3162
Güncelleme: 24 Ağustos 2012

Onaylanan bazı PS1 oyunları: Tomb Raider Jet Motto Final Fantasy VII Wild Arms Twisted Metal 2 Cool Boarders 2 Arc the Lad Resident Evil Director's Cut Crash Bandicoot

1.80 Yazılım güncellemesiyle birlikte gelecek olan PS1 oyun desteği haftaya faaliyete geçiyor.

İlk etapta 100’den fazla PS1 oyunu PS Vita için PlayStation Store’de yerini alacak. Bu oyunlar arasında Metal Gear SolidResident Evil 2, ve Final Fantasy VII gibi klasikler de yer alıyor. Oyun fiyatları hakkında henüz bir açıklama yok. 1.80 Güncellemesi 28 Ağustos tarihinde indirilebilir olacak.

Satın alacağınız ilk PS1 oyun hangisi olacak ?

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Kazumatr-Uncharted

  Resident evil 2 ve 3 dino crisis 1-2 metal gear solid birde silent hill oEllikle yalniz oyunlarin fiyati 2-3 liradan pahali olursa almayabilirim cunku yillar gecmis ve oyunlari 5-10 liraya saticaksalar konsolada has oyunlar olmamasina karsin vermem okadar parayi bizi enayi yerine koymazlar umarim en azindan 1-2 psxoyununu indirmek ucretsiz olsa bari.

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=597450318 Alkım Çetin

  heart of darkness olmalı illaki

 • gQx

  Ucuza satacaklarını sanmıyorum ps1 klasiklerini vita çıktığından beri bununla uğraşıyorlar belki daha evvelden psp oyunlarından dahi pahalı yapabilirler çünkü psp oyunları vitaya aynen getirildi görüntü bulanık renkler solgun ama ps1 oyunlarında grafikler ve renklerde iyileştirme yapıldı.

 • Erwewer

  diablo1 i ekleselerde kessek diabloyu, gayet eğlebceliydi ps1 de..

 • Ahmet Ket

  taxi oyunu  çok iyiydi