Asphalt: Injection PS Vita Çıkış Oyunları Arasına Eklendi

Tarih Oca 25 2012 - 5:01pm - Skaty
1434

Asphalt serisini mobil platformlardan tanıyan kullanıcılar, onun nasıl bir araba yarışı oyunu olduğunu çok iyi bilirler. Zorluk seviyesine göre değişen parkurları, lisanslı araçları ve eğelenceli modları ile vazgeçilmez yarış oyunları arasında kendine önemli bir yer edinmeyi başardı.

Bu eşsiz yarış deneyimini artık gerçek bir el konsolunda yaşamanın zamanı geldi.Ubisoft ve Gameloft işbirliği ile geliştirilen oyunun için bugün yeni bilgiler, çıkış tarihi, kutu tasarımı ve oyunun PS Vita‘ya ait yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

PS Vita‘ya Asphalt: Injection ismi ile yayınlanacak olan oyunda Race mode”, “Cop Chase” ve “Beat ‘Em All” dahil 10 farklı mod bulunacak. Konsolun bütün kontrol sistemini kullananan Asphalt: Injection, ön dokunmatik ekran, arka dokunmatik yüzey, SIXAXIS ve çift analog çubuğu ile nekadar zengin bir kontrol gücüne sahip olduğunu gösteriyor.

Tek kişilik veya çoklu oyuncu modları ile 20 farklı ligde yarışacak kullanıcılar, ayrıcaLiveArea desteği sayesinde oyuna ait yeni araçları ve yeni eşyaları anında takip edebilecek.

Nissan, Lamborghini, Ferrari, Aston Martin ve Mercedes gibi önemli markaların yeraldığı oyunda, 45’ten fazla lisanslı araç kullanıcıları bekliyor olacak.

Asphalt: Injection oyunu 14 Şubat sevgililer gününde çıkışını yapacak. 22 Şubat‘ta isePSN üzerinden indirilebilinecek.

İşte oyundan yeni ekran görüntüleri ve kutu tasarımı. Resimleri büyütmek için üzerine tıklayın.
[nggallery id=1]
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da