Assassin’s Creed 3: Liberation Demo Oynanış Videosu [GamesCom 2012]

Tarih Ağu 16 2012 - 9:29am - Skaty
1450

Assassin’s Creed serisinde ilk kez bir kadın karakteri yöneteceğimiz ve PlayStation Vita’ya özel olarak Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen Assassin’s Creed 3: Liberation oyunu için GamesCom 2012’den demo görüntüleri paylaşıldı.

Oyunun grafikleri tanıtım videosuna göre daha da iyi gözüküyor, Ubisoft Sofia bu oyun üzerinde uzun süredir çalışıyor olsa gerek çünkü çevre detayları kısa sürede tamamlanmış gibi bir izlenim vermiyor, Call of Duty: Declassified’in aksine!

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Kazumatr

  Oyun muhteşem gözüküyor grafiksel olarak baya tatmin edici oyunuda zaten biliyoruz kesinlikle alıcam.
  Call of duty declassified almayı düşünüyordum taki oyunu resistance i yapan nihilistic games in yaptığını öğrenince hem hevesim kaçtı hemde almaktan vazgeçtim resistance daki silah sesleri sanki kaşığı tencereye vuruyormuşsunuz hissi veriyor bunca yıldır oyun oynuyorum psx te bile böyle dandik seslendirme görmedim.
  Declassified görüntüleride resistance daki gibi iğrenç olmuş adamlar render etmeyi falan beceremiyor galiba yada sony oyunları bunlara ucuza yaptırıyor yoksa bi killzone mercenary graqfiklerine bakıyorum bi unchharted grafiğine bir assassins creed grafiklerine ve seslerine bakıyorum nihilistic games in yaptığı oyunlar hem grafiksel hemde ses bakımından çok berbat resistance a para vermedim bundan sonrada vermicem aynı şekilde call of duty çıksın onada para vermicem BEND stüryoları yapabilirdi en azından cod u mahvetmiş nihilistic.

  Allahtan Nihilistic Uncharted ı yapmamış :D

  • origami killer

   Cok hakli.

  • Gökhan

   Katılıyorum. Ps Vita satışının daha fazla olmasını bekliyorlardı ama umdukları gibi olmamıştı. Çıkacak olan Call Of Duty oyunuyla Vita satışlarının dahada azalacağını düşünüyorum.

  • Kazumatr

   Satışlar azalmaz benim düşünceme göre zaten killzone assassins creed gibi iddialı oyunları olduktan sonra satışlarda asksine artış yaşanır.Oyunu almayarak tekinizi dile getirebilirsiniz sizde oyuna para verirseniz ama adamlarda böyle ucuz firmalara oyunu yaptırmaya devam eder.

   Assassins creed liberation çok güzel olmuş keşke demosunu yayınlasalar.

 • Umujt Morgül

  Skaty ben david16 yeni nickim bu ya şifremi giriyorum doğruı giriyorum yanlış şifre diyor. email şifremide unutum. Açaba Facebook tan bana mesaj atabilmen münkün mü şifremi Umut Morgül bozkurt resmi var ve ersin çakı adlı arkadaş var ortak arkadaşda tabi ekliyser sende )(:

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Kullandığın bir mail adresi verebilirsen oraya göndereyim.

   • Umujt Morgül

     david_psp_13@hotmail.com