Assassin’s Creed 3: Liberation Yeni Trailer [GamesCom 2012]

Tarih Ağu 15 2012 - 8:39am - Skaty
2034

Assassin’s Creed serisinde ilk kez bir kadın karakteri yöneteceğimiz ve PlayStation Vita’ya özel olarak Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen Assassin’s Creed 3: Liberation oyunu için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

GamesCom 2012’de yayınlanan yeni oynanış videosunda, kadın isyancı karakterimiz Aveline‘yi maceranın tam ortasında izliyoruz. Oyunun başarılı grafikleri bir kez daha dikkat çekiyor, Ubisoft Sofia gerçekten başarılı bir iş çıkartıyor olabilir mi ? Durağan görseller ve bazı detaylar başarılı gözüküyor fakat yine de bazı eksiklikler göze batmıyor değil. Örneğin sn 0.31‘de saman dolu römorköre düştüğünde etrafa biraz saman sıçraması, ikili mücadelerin bazılarında toz ve ateşlemelerde duman efekti görmek fena olmazdı. Ayrıca düşmanların yapay zekaları da pek parlak gözükmüyor, zira hiç birinden tek bir saldırı dahi göremiyoruz.

Oyunun “Touch to Kill” adındaki yeni saldırı tekniğini de görebiliyoruz. Ön-incelemede de bahsettiğimiz bu özellik sayesinde, zamanı durdurup düşmanlarımızı yok etmek için saldırı stratejisi belirliyoruz ve sonrasında Aveline onları bu doğrultuda yok ediyor.

Oyun özel PS Vita paketi ile birlikte 30 Ekim tarihinde piyasaya çıkıyor.

 

       

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da