Assassin’s Creed: Rising Phoenix Çok Yakında

Tarih Mar 6 2013 - 4:55pm - Skaty
1668

PS Vita Assassin's Creed Rising Phoenix

PS Vita’ya yeni Assassin’s Creed oyununun hazırlanıyor olabileceğini ve Ubisoft’un bu yıl iki Assassin’s Creed oyunu piyasaya süreceğini size duyurmuştuk. Liberation’un satış rakamlarındaki memnuniyeti de göz önüne aldığımızda Vita’ya devam oyununun geleceği artık kesin gözüyle bakılır oldu. Beklenen an geldi, Unisoft yeni AC oyununun adını paylaştı, karşınızda Assassin’s Creed: Rising Phoenix.

Henüz logo dışında oyuna ait herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Ubisoft’un çok yakında detayları paylaşması bekleniyor. İlk söylentiler oyunun Assassin’s Creed IV Black Flag ile çok daha fazla etkileşimde olacağı yönünde, bu kez hikayeler daha çok kesişebilir. Hatırlarsanız Assassin’s Creed III ve Assassin’s Creed III: Liberation arasında bir takım bağlantılar vardı. İki oyuna birden sahip olanlar bazı özel silahları kullanabiliyor ve bir bölümü Desmond Miles‘in kendisiyle oynayabiliyordu.

Gelişmeler için takipte kalın.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • hasan

  İnşallah grafikler liberiton gibi olmaz :/

 • gs

  ne grafikmiş arkadaş ya 20 yıldır bi beğenemediniz..

 • ghost

  ya oyunlar grafik demek değil oyunun içeriği ve sana verdiği keyif vs önemli grafik ikinci planda film gibi grafik yapsalar ne olucak içi boş olduktan sonra ….

  • barkın

   evet çok doğru söylüyorsun ben hayatımda mario’dan aldığım zevki hiç oyundan alamıyorum benim gibi düşünen bir çok insan vardır.NOSTALJİ CANDIR

   • Ütüadam

    arkadaşım seidediğin farklı mario nun grafikleri kötü değil 8bit, grafiğin kötü olması demek çözünürlüğün düşük olması demktir.