Batman: Arkham Origins Blackgate El Konsollarına Geliyor

Tarih Nis 9 2013 - 8:14pm - Skaty
1532
Güncelleme: 11 Nisan 2013

İlk ekran görüntüleri eklenmiştir.

Batman Arkham Origins baclgate

Warner Bros. Batman Arkham serisinin üçüncü oyunu olacak Batman: Arkham Origins’i duyurdu. Oyunun yapımcılığını ise ilk iki oyunun aksine Warner Montreal stüdyosu üstlenecek. Yani maalesef Rocksteady’nin seriyi terk ettiği dedikoduları doğru çıktı.

Oyun hikaye olarak ilk iki oyunun yıllar öncesinde, Batman’in birçok ‘süper’ kötüyle ilk kez karşılaştığı gençlik dönemlerinde geçecek ve 25 Ekim’de Wii U, Playstation 3, Xbox 360 ve PC platformlarına yayınlanacak. Ayrıca 3DS ve PS Vita için de Arkham Origins Blackgate adında bir spin-off yayınlanacak.

Game Informer’ın Mayıs sayısının kapağını, Batman ile ‘Arrow’ dizisini izliyorsanız hatırlayacağınız Deathstroke süslüyor. Game Informer oyunun hikayesine dair de bir bilgi paylaştı. Buna göre Noel arifesinde dünyanın en iyi 8 suikastçısı Batman’i öldürmek için Gotham şehrini tek geceliğine ziyaret edecekler, sonrasını ise oyunu oynayıp göreceğiz. Oyun boyunca Batman’in kendisi için çok önemli olan karakterlerle de ilk kez karşılaşacağı gelen bilgiler arasında.

WB Montreal’in, Rocksteady’nin modifiye edilmiş Unreal motorunu kullanacağı ve Batman: Arkham Origins’in Arkham ruhuna sahip olmasının hedeflendiği söylendi. Incredible Hulk: Ultimate Destruction ve Prototype’ın baş tasarımcısı Eric Holmes’un oyunun kreatif direktörü olacağı da açıklandı.

Oyunculara tamamen faklı bir deneyim sunacak Arkham Origins Blackgate de, Arkham Origins ile aynı tarihte yayınlanacak ve oyundan sonraki olayları konu alacak. Oyunun yapımcılığını ise Armature Studio üstlenecek.

Kaynak: PCLabs

 

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • vita +

  güzel haber

 • http://twitter.com/tnaygc Tuna Yağcı

  BSC’de 2.5D bir oyun olacak demiş. Oyun 3DS’e de geliyor diye kıstılar grafikleri herhalde. Umarım öyle olsa bile sağlam bir oyun olur.

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Şimdilik sadece haberi vermek istedim, yakında nasıl bir oyun olabileceği ile ilgili bir yazı yazmayı düşünüyorum (tam senlik yazı aslında).

 • jetix1997

  sabırsızlanıyorum :D

 • ömer

  en sonunda adam gibi oyunlar çıkmaya başladı dua edelim de grafikler bu kez çok kırpılmasın

 • http://www.facebook.com/furkanaslan59 Furkan Aslan

  2d mantığı oynanan oyunları pek bi seviyorum kafa yormuyor. bence daha çok çıksın. guacemalee oyununa bayıldım. buda onun gibi bişey olur sanırım. batman atmosferide güzeldir :)