“BigFest” İle Rock Star Yetiştirmece [Gamescom 2013]

Tarih Ağu 20 2013 - 11:16pm - Skaty
1208

bigfest ps vita

İngiltere’de yeni kurulan Metal şirketi PS Vita için ilk oyunları olan BigFest‘i Gamescom 2013‘de duyurdu.

Metal, kendi tasarımlarını diledikleri gibi sanal ortama aktarmaya olana sağlaması için kendi teknolojilerini ve oyun motorunu geliştiren küçük bir şirket. Buldukları fikir ve geliştirmelerle oyun dünyasında yer edinmeye çalışıyorlar, Vita bunu gerçekleştirmek için iyi bir adım. Çünkü burada yeni oyunlar görmeyi umut eden geniş bir kitle var, haksız mıyım ?

Neyse oyunumuza dönecek olursak BigFest, kendi festival alanımızı yaratıp yeni yetme gruplara listeleri tırmanmaları için şans veriyor ve destek oluyoruz. Burada ilginç olan: seçeceğimiz müzikler ve gruplar gerçek kişiler ve yapımlardan oluşuyor. Sık sık güncellenecek olan online müzik listesinden yetenek avına çıkıp seçtiğimiz genç yetenekleri birer yıldız yapacağız. Yaratıcı bir fikir değil mi ? Bu oyunu başka platformlar da transfer etmek isteyektir.

Oyunda gruplara puan verilebildiği bir sistem de mevcut, hak kazandığınızda arkadaşlarınızın gruplarına da puan verebiliyor ve grupların kariyerlerini etkileyebiliyorsunuz. Bir grup gencin kaderi sizin elinizde olacak.

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da