Bioshock Neden Bu Kadar Erken Duyuruldu ?

Tarih Mar 20 2012 - 8:44pm - Skaty
966

Biliyorsunuz geçtiğimiz haziran ayında Sony, E3 konferasında Vita ile ilgili önemli bilgiler vermişti. En çok etki bırakan gelişmelerden biri de Ken Levine‘in sahneye fırlayıp Bioshock‘un Vita için hazırlanacağını duyurması olmuştu.

Peki henüz daha oyuna ait bir çizim bile bulunmuyorken Sony bu duyuruyu neden yaptırmıştı ? EuroGamer sitesi bu soruyu Ken Levine’e sordu ve kendisi kısaca bunun Sony’i desteklemek için olduğunu söyledi. Gerisini kendi ağzından dinleyelim.

 ” Daha önce yaptığım duyurulara bakacak olursanız… örneğin Bioshock Infinite, oyunu tanıtmak için kocaman bir videomuz hazırdı ve neredeyse her şey şekillenmişti.”

Bioshock’un Vita’ya duyurulması farklı oldu. Sony yeni ürününü platforma sunuyordu ve geliştirme hangi aşamada olursa olsun insanlara Vita’yı destekleyeceklerini göstermeleri gerekiyordu.

İçtenlikle söylüyorum ki, Sony bizim için çok iyi bir partner.

Sadece profesyonel anlamda demiyorum, bireysel olarak da bize karşı çok iyiler. Sony benden bunu yapmamı istediğinde, normalde yapmadığım bir şey olmasına rağmen kabul ettim. Sahneye çıktığımda henüz hazır olmamış bir şeyi fazla abartmak da istemedim sadece “bunu yapacağız” demek istedim.”

Oyunun hangi aşamada olduğu sorulduğunda ise,

” Size gösterebileceğim bir şeyler hazır olana dek, bunun hakkında konuşmaya hazır olmayacağım”, diyor.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • UMBUT

    demek ki hala hazır değil ;) hehe ( son cümleye nazaran )