Call Of Duty, PSN’de Yerini Aldı / İlk Güncelleme / TV Reklamı

Tarih Kas 14 2012 - 3:49am - Skaty
1232

Uzun süreler bekledik, uzun süreler hakkında konuştuk ve sonunda oyun PSN’de yerini aldı, karşınızda Call of Duty Black Ops: Declassified.

Oyunun fiyatı beklendiği gibi yüksekten geldi. CoD, US PSN’de $49, TR PSN’de ise 135tl olarak satışa sunuldu. İlginç bir şekilde oyunun fiyatı ilk olarak 122tl’den listelenmesine rağmen kısa süre sonra 135tl olarak güncellendi. Forumdan üyelerimizin bildirdiğine göre 135tl olduktan sonra da 122tl’den alabilenler olmuş, siz de şansınızı deneyin belki 13tl daha ucuza alabilirsiniz.

Oyunla birlikte gelen güncelleme geleneği CoD ile de devam etti ve 1.01 güncellemesi çok yakında (gün içinde) yayında olacak. Bu ilk güncelleme oldukça önemli içerikler barındırıyor. Online multiplayer’in yanında 8 kişilik ad-hoc multiplayer de bu güncelleme ile birlikte gelecek, sunucuların bir gün susacağını düşünürsek ad-hoc modu gerekli bir şey. Bunun yanında oyunda görülen birçok sorunun da bu güncelleme ile giderilmesi bekleniyor. Hatta Nihilistic’in Twitter’den bildirdiğine göre kendileri 1.02 güncellemesi için çalışmalara başlamış.

Oyunun resmi olarak piyasaya çıkmasıyla birlikte TV reklamları da boy göstermeye başladı. Aşağıda yine güzel bir tanıtım filmi izleyeceksiniz, Sony bu konudaki başarısını bir kez daha gösteriyor.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • dinarirfan

  reklam gerçekten güzel :)

 • Dreserkarabulut

  Farklı fiyat olayı kötü olmuş..

 • Sinan

  Güzel güzel… Güzel oyunlar birbiri ardına geliyor. Çok güzel haber bunlar. Nihayet adam gibi oyunlar oynamaya başlıyacağız. Assassin’s creed, call of duty, most wanted ….

 • Gamerasi

  İncelemeler oyunun tam bir fiyasko olduğunu söylüyor. Senaryo modu 45 dk. sürüyormuş. 

 • gokhan duman

  oyun dün elime gecti 
  *mutlplayer oldukca keyifli cok eglendim.free for al modu oldukca guzel nuketown nukehome olmus :))kontroller biraz sıkıntılı ama zamanla alısılıyor.
  ne yazıkki grafikler istediğim gibi değil aa eksikliği cok fazla .bu vita nın kullandıgı grafik kartından mıdır nedir artık hep böle sanki eskitilmiş bir grafik goruntusu kullanılıyor.temiz bir goruntu yok yani.most wanted ta da aynı sıydı.ya oled ekrandan yada ekran kartından işlemciden cozemedim .grafik konusunda yetersiz bence.el konsolu olarak ta yetersiz vita olunca insan beklentisi daha yuksek oluyor.