Çekiliş ve Yarışmalarda Son Durum

Tarih Eki 25 2012 - 7:14pm - Skaty
1512

PSVitaTürkiye olarak  HepsiSony ve iMadeSkin sponsorluğunda ilk ödüllü yarışma ve çekilişlerimizi düzenliyoruz. Katılımcıları bilgilendirmek adına paylaşmak istediğim birkaç şey var.

ÇEKİLİŞ

Katılımcı Listesi: Çekiliş için katılım mesajı gönderdiğinizde PSN ID’niz çekiliş listesine ekleniyor, size bir bilgi verilmiyor. “Katılıp katılmadığımı nasıl anlayacağım, ya mesajım gitmediyse” diyen kişiler oldu, katılım için son gün yani 31 Ekim‘de katılımcı listesini paylaşacağım, böylece adınızı listede görebileceksiniz, listede göremezseniz katılmak için son bir şans elde etmiş olacaksınız (listede PSN ID’lerin bir bölümü sansürlenecek).

Çekilişin Yapılış Şekli: Çekiliş eski usul şeklinde yapılacak yani katılımcıların isimleri küçük kağıtlara yazılacak ve rastgele seçim yapılıp kazanan belirlenecek.

SKATE AXIS YARIŞMASI

Puan Durumu: Mücadele hırsınızın kırılmaması için katılımcı puanlarını açıklamıyoruz. Ancak yarışmayla ilgili birkaç ipucu size bu konuda yardımcı olabilir.

Arkadaşlarınızın puanlarını görebilirsiniz, bunun için Welcome Park uygulamasının LiveArea ekranını aşağıya kaydırmanız yeterli. Tabi arkadaşlarınız aktivitelerini paylaşıma açmamış olabilirler, bunu da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Daha fazla puan kazanmak mümkün, bunun için bazı ipuçları var örneğin bazı toplardan iki kez zıplayabiliyor yani iki kez puan alabiliyorsunuz. Bunun dışında 10,000 civarında puanı geçtikten sonra oyun farklı bir döngüye giriyor, toplar küçülüyor ve yavaşlıyor puan almanız kolaylaşıyor, bu şekilde belirli puanlar arasında döngüler mevcut.

TURNUVA

Turnuvaya ait detaylar çekiliş ve Skate Axis yarışması sonuçlandıktan sonra paylaşılacak.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Gökhan

  Çekiliş yapılırken aynı anda videoya da mı çekilecek ?

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Evet.

 • Uykulu21

  Reklamlar iyi ama mobilde biraz sıkıntı oldu sanki? Kaldiramiyorum çarpı isaretide gözükmüyor?!

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Reklamın alt kısmına tıklayınca ”Never see this….” diye başlayan bir seçenek beliriyor, oradan bir daha gözükmemesini sağlayabilirsin. Olmazsa tekrar yaz başka bir çözüm bakarım.

   • Uykulu21

    Evet oldu şimdi bir sıkıntı yok.

 • Shdhdhd

  Yarışma sonucu sitede açıklanacakmı

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Tabii ki, video çekeceğiz.

 • Fff

  cekilis  sonucu  nerede  yayimlandi?  baktim ama bulamadim

 • Ajgkjh

  turnuvanın detayları nerde paylaşılcak?