COD Black Ops: Declassified Multiplayer Kaç Kişilik Olacak ?

Tarih Eyl 3 2012 - 3:56am - Skaty
1650

Resistance: Burning Skies ile bekleneni tam olarak veremeyen Nihilistic Software, bu kez Call of Duty ile gerçek konsol deneyimi vaat ediyor. Nihilistic, Call of Duty serisinin PS Vita özel sürümü Black Ops: Declassified‘in multiplayeri hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Oyunda multiplayer 4’e 4 şeklinde gerçekleşeceği ve oyunun konsol sürümlerinde bulunan Care Packages, Create-a-Class, Killstreaks, Perks ve Prestiging gibi tanıdık elementlerin oyunun el konsolu sürümünde de bulunacağı belirtiliyor. Oyunda near ve dokunmatik kontrol özelliklerinin de bulunacağını biliyorduk bunların yanında multiplayerda bulunan Free-For-All, Kill Confirmed, Team Deathmatch ve Dropzone gibi popüler modların PS Vita’ya uyarlandığı verilen bilgiler arasında. Multiplayer modu WiFi bağlantıyla oynanabilecek 6 farklı harita barındırıyor. Harita sayısı sizce de az değil mi ?

Tek kişilik modda ise hikayenin yanı sıra Survival ve Time Trial Missions gibi nesnel tabanlı görevleri de yerine getirmeye çalışacağız.

Oyunun özel paket şeklinde kasım ayında çıkması bekleniyor. Duyurulan birçok özel paket arasında Call of Duty en promosyonlusu olarak gözüküyor, bu pakette diğerlerinde olmayan özel arka panel tasarımı ve özel kılıf bulunacak.

Oyun hakkında daha fazla detay buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Hiperonur

  bu ne yaa resistance gibi görüntü dandik yok ya bu adamlar beceremiyecek bu oyunu yine hayal kırıklığı ….

 • http://www.facebook.com/mkaanyesillik Murat Kaan Yeşillik

  Şahsen ben çok beğendim bu oyunu da grafiklerinide videoda gördüğüm kadarıyla. Arkadaşlar bu oyunu grafik açısından eleştirenler var. Ne bekliyosunuz ki el konsolundan? Marioyu oynucaz diye 2gün uyumayan nesiliz biz. Bu grafiklerin harikulade gelmesi lazım ama siz bi Xbox bi PS3 bi PC grafikleri beklerseniz mutlu olamazsınız. Bunun yerine Iphone’la Androidle kıyaslarsanız konsolun gücünü anlarsınız. Çünkü bu bir el konsolu ev değil aradaki farkı anlamalısınız bence..

  • Hiperonur

   El konsolu ev konsolu evet fark eder ama ps 3 le aynı işlemciye sabit ayrıca ram de yüksek olmasın ki isterse yapılamayacak iş değil ki androidle zaten karşılaştırılmıyr madem konsol için hayal kırıklığı olmayacak diyosun adam gibi yapacaksın el konsolu olması böyle uyduruk görüntü gerektirmez.

   • Mkaanyesillik

     Nihilistic bir yılda 2 oyunu tek başına hazırladı nihilistic daha toy yeni bi firma ondan yüksek performans beklemek çok saçma o yüzden elinizdekilerle idare ediceksiniz konsolun sadece zamana ihtiyacı var..

    • Hiperonur

     evet ama oyunlar kötü olunca vita satmıyor gözden düşüyor nihilistice yaptır oyunu ama ver 2 sene sana daha iyi oyun yapsın o arada da call of duty’i tanınmış firmalar yapsın ki birazda vita da kaliteli oyun görelim konsol çıkalı kaç ay oluyor yani..

  • Gökhan

   Biz bu konsolu ps 3 teki grafikleri Vita’da da görmek için aldık. Uncharted : Golden Abyss gibi.

  • Gökhan
   • Hiperonur

    Aynen öyle yapılamayacak iş değil biz vita da call of duty i adam gibi ancak 1.5 yıl sonra oynayacağız o zaman ne anlamı kaldı ki vita kullanmanın.