Dead or Alive 5, 60fps’de Çalışacak

Tarih Oca 17 2013 - 7:27pm - Skaty
1697

dead or alive

Playstation 3’den Vita’ya uyarlanan oyun, Dead Or Alive 5 Plus adıyla çıkışını yapmaya hazırlanıyor.

Verilen yeni bilgilere göre oyun PS Vita’da 60fps‘de çalışacak, bu da oldukça akıcı bir oyunla karşılacağımız anlamına geliyor. Dead or Alive 5, Cross-Play özelliği ile PS Vita ve PS3 oyuncularının karşılıklı kapışabilmesine olanak sağlayacak ayıca PS3 için çıkan DLC’ler PS Vita’da da kullanılabilecek, bu da düzinelerce kostümün oyunun Vita sürümü için şimdiden hazır olduğu anlamına geliyor.

Cross-Play’de lag olur diye düşünenlere geliştiricinin bir cevabı var: “Farklı cihazlarda oynarken bile lag ya da yavaşlama olmayacak“.

Halihazırda oyunun PS3 sürümünü kullananlar ve DLC satın almış olanlar daha şanslı, satın almış oldukları DLC’leri ekstra ücret ödemeden Vita’da da kullanabilecekler. Yine PS3 sürümü için sonradan yayınlanan bölümler de Vita için gelecek günlerde kullanıma sunulacak, bizarre touch-based first-person modları ise hali hazırda oyunda bulunuyor, yani oyunun PS3 sürümünden bir eksiği yok hatta fazlası var (Plus). Oyunu grafiklerine bakıp 60fps’de çalışacak olması Vita oyunlarının bir üst levele geçmeye hazır olduğunu bize gösteriyor, siz ne dersiniz ?

Oyun PlayStation Vita için 22 Mart tarihinde çıkışını yapacak, almayı düşünüyor musunuz ?

  

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Acısınınbedeliolmayanadam

    umarım grafiklerden ödün verilmiyordur.

  • furkan

    60 fpsde çalışan mortal kombat rezaletini gördük. oyun içi grafikler ps2nin bile altındaydı. fps kasıcaz diye bunu neye benzeticekler bakalım