Doctor Who: The Eternity Clock PS Vita İçin Çıkış Tarihi Yenilendi

Tarih Eki 5 2012 - 11:36pm - Skaty
1148

BBC’nin meşhur TV dizisi Doctor Who: The Eternity Clock‘un video oyunu için daha önce çıkış tarihi mayıs ayı olarak belirtilmişti ancak bazı ertelemeler sonucunda meraklılar oyuna bir türlü erişememişti.

PSBlog’un duyurusuna göre oyun Amerika’da 9 Ekim, Avrupa’da ise 10 Ekim tarihinde çıkış yapacak. Oyunun Vita sürümünde PS3’den farklı olarak bazı kontrol değişiklikleri bulunuyor. Geleneksel kontrollerin yanı sıra her zamanki gibi dokunmatik kontroller de oyunun bir parçası olacak, isteyen kullanıcılar kontroller arası geçiş yapabilecek. Ayrıca oyunda Near üzerinden toplanabilecek trophy’ler de bulunacak. Oyuncular geçtikleri yerlere bazı madalyalar bırakabilecek ve başkaları tarafından bırakılan başka madalyaları toplayabilecek. PS3 ve Vita etkileşimine gelince oyunda cross-save destekleniyor, yani oyunlar arası kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

image image (3)

“Tik tak, diye akar zaman…”

  • Zaman ve uzayda Doktor ve River Song olarak yolculuk yaparken yepyeni bir Doctor Who hikayesini tecrübe edin.
  • Farklı zaman dilimlerinde bulmacalar çözerek dünyayı kurtarın.
  • TV dizisinin yıldızları Matt Smith (Doctor) ve Alex Kingston (River Song) tarafından seslendirilen orijinal bir Doctor Who macerasının tadını çıkartın.
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da