E3 2013 PS Vita İçin Nasıl Geçti?

Tarih Haz 11 2013 - 7:55am - Skaty
1504
Güncelleme: 22 Haziran 2013

E3 2013'ün PS Vita ile ilgili tüm haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

e3 2013 sony

E3 2013’de her ne kadar tüm Dünya’nın gözü PS4 üzerinde olsa da, PS Vita cephesinde de bir takım büyük gelişmelerin yaşanması bekleniyordu. Ancak maalesef sunum Vita kullanıcıları açısından hiç de beklendiği gibi geçmedi.

Sony, PS Vita için topu topu 3-5 dakika ayırdı ve geriye kalan sürede PS4 üzerine yoğunlaştı. Ayrılan 3-5 dakikalık sürede Vita için çıkış yapacak -daha önceden bilinen- bir takım oyunların isimleri anons edildi ve yine bir takım vaadlerle üstünden geçildi. E3 2013’de PS Vita resmen PS4 tarafından domine edildi. Kayda değer aklı başında duyurulardan bir tanesi God of War HD oldu. PS Vita için sözü edilen”harika” oyunun ne olduğu da hala bilmiyoruz, umarız bu oyun port edilecek olan  GOW değildir. Beklentiler o kadar yükseltildi ki bu oyunun başka bir şey olması en azından port olmaması bekleniyordu.

Tüm bunlara rağmen sunum PS4 için dolu dolu geçti. Son nesil konsolun fiziksel tarasımı gün yüzüne çıkarken, nefes kesen birçok oyunun da detayları paylaşıldı.

E3’de kurulan standlardan Vita hakkında bir takım bilgiler gelebilir, bunları da size aktarmaya çalışacağım.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • eppeksevenadam

  gayet kötü geçti vita için konferans.haberde yazıldığı gibi ”harika” denilen oyun vardı o yok.ps vitayı büyük bir şov bekliyor e3’te demişlerdi birşey olmadı.bekleyip göreceğiz artık

 • Furkan Aslan

  zamanında vita yerine ps3 almayan kafama edeyim!

 • stufe

  bu yilki E3 hic de bekledigim gibi degildi ;/ bari bi 20 dk larani ayirip birkac tanitim videosu sunabilirlrerdi

 • corvus

  vita yı satıp kurtuldum bu beladan :))))