F1 2013 PS Vita’ya Bakın Neden Çıkmayacak

Tarih Tem 16 2013 - 6:33pm - Skaty
1446

f1 2013 ps vita

F1 2013’den Steve Hood, Twitter üzerinden oyunun PS Vita’ya gelip gelmeyeceği konusunda bilgi verdi. Oyunu Vita’da oynamayı bekleyenler için üzücü bir haber geliyor.

Duygusal ($) sebepler.

F1 2013’ün PS Vita sürümü olacak mı sorusu üzerine Steve Hook şu yanıtı veriyor:

Vita sürümü olmayacak. Bizim için finansal açıdan bir anlam ifade etmiyor ve aynı zamanda yapacak çok işimiz var.

Vita’ya çekimser yaklaşan oyun yapımcılarının ortak kaygısı bu olsa gerek; finansal beklentiler. Çok fazla Vita satışı olmadığını ve oyunun da çok satmayacağını düşünüyorlar. Halbü ki Milestone MotoGP 13‘ü PS Vita’ya port etme kararı almıştı.

PS Vita için emek verilmiş oyunların tatmin edici satış rakamlarına ulaştığını biliyoruz (örn. AC:L). Burada yapımcıların çuvaldızı kendilerine batırıp “acaba oyunum neden satmıyor” demesi lazımSiz PS Vita’ya böyle F1, böyle MotoGP yaparsanız bu oyunlar elbette satmaz.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • asd

    oyunun diiğer platformlarda çok fazla satıcak kadar iyi olmadığını açıkça dile getirmiş oyunun satmamasının platformla değil oyunla ilgisi vardır bknz: soul sacrifice.. doğal olarak kar etmeyeceğini bildiği bişeyi piyasaya sürmek istemez f1 çok fazla fanı olduğunu sanmıyorum ama yine bir ps vita araba yarışına ihtiyacımız var nsfnin araba kontrolleri hoşuma gitmiyor biraz daha arcade olsa daha güzel olur

  • giray berk kushan

    agzindan bal damliyo skaty