FM Classic 2014 Tam Sürüm Olarak PS Vita’da [Gamescom 2013]

Tarih Ağu 21 2013 - 12:35am - Skaty
2377

football manager classic ps vita

Geçtiğimiz haftalarda PS Vita için listelenen Football Manager 14‘ün çıkışı  Gamescom 2013‘de ile birlikte kesinleşti. Football Manager Classic 2014 PS Vita’da tam sürüm FM tecrübesi yaşatacak.

Oyunun PS Vita’ya mobil olarak mı yoksa tam sürüm olarak mı geleceğini merak edenler için güzel bir gelişme. Football Manager Classic, geçtiğimiz yıl PC ve Mac için çıkan tam sürüm bir FM oyunu. İçerisinde maçları aksiyon halinde 3D olarak gösteren bir motor, full taktik modülü, gerçekçi transferler, düzinelerce oynanabilir lig, yüzlerce yönetilebilir takım ve binlerce oyuncu barındırıyor…

 

Sports Interactive‘in müdürü Miles, Vita için çıkacak olan FM’nin PSP’de oynamış olabileceğiniz FM Handheld’den çok daha geniş içeriğe sahip olduğunu bunun yanında da 3D maç motorunu barındırdığını belirtiyor. Oyunun Vita neden şimdi çıktığını sorduklarında ise doğru zamanın şimdi olduğunu, ekibin oyunu Vita’da en iyi nasıl sunacaklarına karar verdiklerini belirtiyor ve bir Vita fanı olduğunu da ekliyor. Football Manager severler için güzel bir iş çıkartmalarını umalım.

 

 

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • sercan

  Türkçe dil desteği olacak mı peki ?

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Türkçe dil desteği hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

 • A

  Hafıza kartlarına gelen indirim oyunlara da gelse artık 122 den çıkar bu da…

 • fatih

  sırf bu oyun için bilgisayar almayı düşünüyordum bu çok iyi oldu inş bol içerik olur ve bol lig