FoosBall İçin Çıkış Tarihi Göründü

Tarih Tem 18 2012 - 10:58pm - Skaty
1626

Dünyanın ilk FoosBall (langırt) oyunu PlayStation 3 ve PlayStation Vita için 25 Temmuz tarihine satışa sunuluyor.

Croos-play özelliği de bulunan oyunda, PS3 ve PS Vita arasında maç yapılabilecek. Ayrıca oyun kayıt dosyaları iki sisteme de otomatik olarak yüklenecek, böylece PS3’de başladığınız oyuna PS Vita’da devam edebileceğiz.

 

FoosBall’da tekli ve çoklu oyuncu modları da bulunuyor. 4 Kişiye kadar multiplayer desteği sunacak olan oyunun 3G bağlantısını da desteklemesi bekleniyor. Ayrıca Quick Match modu ile yanınızda bulunan 3 kişi ile de maç yapma olanağı sağlayacak.

Oyunun 60 fps’de çalışacağı söyleniyor, böyle bir oyun için aşağısını beklemek mantıksız olurdu zaten. Ayrıca Vita’ya özel kontroller de unutulmamış. PS3 kullanıcıları oyunu kendi sistemlerinde satın aldıklarında oyunun Vita sürümünü de ücretsiz indirebilecekler aynı işlemi tersten yapmak da mümkün. Oyunu önce deneme isteyenler için demo da yayınlanacak, demonun yayınlanma tarihi büyük ihtimalle oyunun çıkış tarihi ile aynı olacaktır.

Fiyatına gelirsek, oyun US PSN’de $7,99’dan satışa sunulacak Plus üye sahipleri ise oyunu $5,99’dan alabilecek. Tanıtım videosu aşağıda.

 Fırfır yok!

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da