collapse

Gönderen Konu: 1080p Video Convert Rehberi  (Okunma sayısı 7332 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı hezarfenburak

• Genel Moderatör
1080p Video Convert Rehberi
« : 24 Aralık 2012, 19:07:42 »

Xvid4PSP 5

« Son Düzenleme: 11 Nisan 2013, 19:06:30 Gönderen: hezarfenburak »
Yoshida: "Ben Vita'yı öldürdüm, sizler yaşatacaksınız."
Kupaları DJ Ana Sayfa Yazarı Hacking Vita Arkadaş Canlısı [Bronz] Bilgenin Gözünden [Metin] Buraların Popüleri [Gümüş] Buraların Popüleri [Bronz] Sanatını Göster Yönetmenin Gözünden [Altın] Kaçak Vita'nı Tanıştır Proje Takım Üyesi

*

Çevrimdışı sagropa

• Vita Meraklısı
  • *
Ynt: 1080p Video Convert Rehberi
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2012, 14:45:23 »
Bu görünytü fazla iyi gelmez. Cam gibi görünytü almak istyorsanız ve bitrate değerinin düşmeden izlemek istiyorsanız. Yakın da bir makale de ben yazacağım. şuan 11 mbit flimleri bile izliyorum.

*

Çevrimdışı hezarfenburak

• Genel Moderatör
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2012, 14:50:35 »
Alıntı: sagropa
Bu görünytü fazla iyi gelmez. Cam gibi görünytü almak istyorsanız ve bitrate değerinin düşmeden izlemek istiyorsanız. Yakın da bir makale de ben yazacağım. şuan 11 mbit flimleri bile izliyorum.
Yanlış veya eksik olan ney ki görüntü iyi gelmez? Daha açıklayıcı yazarsan seviniriz.
11 mbit yaparak herkes izler ama amacımız dosya boyutu avantajı sağlamak. Ben 900 veya 1000 kbit yaparak cam gibi görüntü pek hala alıyorum. Multimedya bölümünden benim sunduğum HD filmleri indirip deneyerek görebilirsin.
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2012, 15:00:29 Gönderen: hezarfenburak »
Kupaları DJ Ana Sayfa Yazarı Hacking Vita Arkadaş Canlısı [Bronz] Bilgenin Gözünden [Metin] Buraların Popüleri [Gümüş] Buraların Popüleri [Bronz] Sanatını Göster Yönetmenin Gözünden [Altın] Kaçak Vita'nı Tanıştır Proje Takım Üyesi

*

Çevrimdışı sagropa

• Vita Meraklısı
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2012, 13:59:50 »
Alıntı: hezarfenburak
Yanlış veya eksik olan ney ki görüntü iyi gelmez? Daha açıklayıcı yazarsan seviniriz.
11 mbit yaparak herkes izler ama amacımız dosya boyutu avantajı sağlamak. Ben 900 veya 1000 kbit yaparak cam gibi görüntü pek hala alıyorum. Multimedya bölümünden benim sunduğum HD filmleri indirip deneyerek görebilirsin.

Dostum rehber için teşekkürler ama ben de benedim çok 2400 bitrate ile 11000 bitrate arasında çok büyük fark var. 11 000 liği atınca dersin. Ben divx izliyormuşum diye. Yarın resimli anlatım yapabilirm. Bu program da iyi değil. FormatFactoryı kullan.

*

Çevrimdışı hezarfenburak

• Genel Moderatör
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2012, 14:25:32 »
Alıntı: sagropa
Dostum rehber için teşekkürler ama ben de benedim çok 2400 bitrate ile 11000 bitrate arasında çok büyük fark var. 11 000 liği atınca dersin. Ben divx izliyormuşum diye. Yarın resimli anlatım yapabilirm. Bu program da iyi değil. FormatFactoryı kullan.
Bekliyorum anlatımını yalnız senin dediğin yer israfından başka bir şey değil gibi geldi bana. Hiç gerek olduğunu düşünmüyorum o kadar yüksek bitrate ayarına.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2012, 14:26:37 Gönderen: hezarfenburak »

*

Çevrimiçi Skaty

• Kurucu
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2012, 14:29:55 »
Ben de denemek isterim farklı bir programı, alternatif olarak kullanılabilir duruma göre. Bekliyorum anlatımını sagropa  :ok:
Ziyaretçi,  naber ?

*

Çevrimdışı Kazuma

• Vita Bağımlısı
  • *
  • Resident Evil 2-Silent Hill-Uncharted-Heavy Rain-Tomb Rider
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2012, 19:39:59 »
Yazı için teşekkürler yalnız sadece şu bilgiyi eklemek istiyorum.Yanlış biliniyor çünkü.
720P desteği zaten vita çıktığından beri varolan çözünürlüktü hatta ilk olarak 1280x720P video convertlemiş izlemiştim.Yani 720 P desteği 2.00 dan sonra gelmedi diğer bilgiler için tekrar teşekkürler.Convert işlemi uzun sürmese uğraşılır ama çok uzun sürüyor :D

*

Çevrimdışı genckaan

• Vita'sız Yapamıyor
  • *
« Yanıtla #7 : 26 Aralık 2012, 19:43:04 »
Alıntı: Uncharted
Yazı için teşekkürler yalnız sadece şu bilgiyi eklemek istiyorum.Yanlış biliniyor çünkü.
720P desteği zaten vita çıktığından beri varolan çözünürlüktü hatta ilk olarak 1280x720P video convertlemiş izlemiştim.Yani 720 P desteği 2.00 dan sonra gelmedi diğer bilgiler için tekrar teşekkürler.Convert işlemi uzun sürmese uğraşılır ama çok uzun sürüyor :D

Sahip olduğun bilgisayara göre değişir :)

Genckaan

*

Çevrimdışı hezarfenburak

• Genel Moderatör
« Yanıtla #8 : 26 Aralık 2012, 19:50:23 »
Alıntı: Uncharted
Doğru diyosun, psp avc formatında 720p açmıyordu, max. 960*544 açıyordu benim kafa oraya gitti. :) i7 ve dengi işlemcilerle çok hızlı convert ediliyor.

*

Çevrimdışı genckaan

• Vita'sız Yapamıyor
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Aralık 2012, 19:52:31 »
Alıntı: hezarfenburak
Doğru diyosun, psp avc formatında 720p açmıyordu, max. 960*544 açıyordu benim kafa oraya gitti. :) i7 ve dengi işlemcilerle çok hızlı convert ediliyor.

"Gülü seven dikenine katlanır" diye bir söz vardır convert hızıda buna benziyor :D

Genckaan

* *

* Kupaları Tamamla

* SON MESAJLAR

VPK'ları MAI formatına dönüştürme Gönderen: samvssel
[23 dakika önce]

Ps Vita 3.63 Ark Kurulumu Gönderen: koboy_901
[2 saat önce]

fifa 14 onlıne gelın beyler Gönderen: furkanbayraktar1
[3 saat önce]

Ps Vita 3.63 Ark Kurulumu Gönderen: tsubasa126
[6 saat önce]

fifa 14 onlıne gelın beyler Gönderen: Hyper
[26 Mart 2017, 23:20:04]

VPK'ları MAI formatına dönüştürme Gönderen: Kpln04
[26 Mart 2017, 22:22:15]

fifa 14 onlıne gelın beyler Gönderen: Kpln04
[26 Mart 2017, 21:52:11]

* OYUN ÇIKIŞ TARİHLERİ

Sorry! There are no calendar events available at the moment.

* GÜNCEL YAZILIM SÜRÜMÜ