collapse

Üyelik Sözleşmesi

1- Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. ARAMA YAPIN!
2- Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen ''Moderatöre Rapor Et'' fonksiyonunu kullanın, uygunsuz içerikleri bize en hızlı bu şekilde ulaştırabilirsiniz.
3- Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle tamamı büyük harflerden oluşan cümleler yazmayınız. Tamamı Büyük Harf Cümle Kurmayın!
4- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan başlıklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar göz önüne alınmaz. BAŞLIKLARI AÇIKLAYICI GİRİN
5- Foruma yazılacak konular ilgili bölüm başlıkları altına yazılmalıdır. Buna özellikle dikkat etmenizi rica ediyoruz... BAŞLIĞI DOĞRU KATEGORİYE AÇIN,YOKSA SİLİNİR
6- Forumumuzda müstehcen yazılar yazmak müstehcen resimler vermek yada link vermek kesinlikle yasaktır aksini yapanların derhal yazı yazma yetkileri alınacaktır.
7- Türkçe kullanımı forum için önemlidir, özensiz mesajlar, kuralsız cümleler kurulmaması rica olunur, aksini uzun vadede devam ettiren üyelere yaptırım uygulanır, gerekirse üyeliği durdurulur.
8- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara siyasi amaçlı yazılar, reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle açık yada politika ilgili bir resim olmamalı ve kesinlikle bir partinin simgesi olan logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde üyeliğiniz silinebilir. Bu ilk defa olmuş olsa bile sadece adminlerin takdirine kalmış bir şeydir.
9- Yönetici, bir başlık veya iletinin doğru yere yazılmadığına karar verirse önce yazıyı doğru yere taşır, aynı olayın tekrarlanması durumunda üye uyarılır, sonraki aşamalarda kullanıcının üyeliği durdurulabilir.
10- Forum yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve foruma girişi yasaklanır.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-mail adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda boarda olan üyeliği derhal silinir.
11- Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir aliş-verişinde bulunulması, sohbet ve paylaşım yapılması için kurulmuştur. Bu amaca ters düşen her türlü davranış yasaktır. Üyelerin yönetim ekibine, yönetim ekibinin de üyelere saygılı ve genel ahlak kuralları çerçevesinde davranılması beklenir, aksi durumlarda yaptırım uygulanır.
12- Hiçbir forum hakkında karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz.
13- Forum kurallarına uymayan katılımcıların foruma yazı yazması engellenebilir, bu olayların ciddiyetine göre bu uyarı verilmeden de yapılabilir.
14- Foruma yüklenen içerikler forumun malı sayılır, başka yerde izinsiz yayınlanamaz ve kullanılamaz.
15- Foruma üye olan her kişi, üyelik kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılır ayrıca forum içinde belirlenen diğer kurallara da uyacağına dair taahhüt vermiş kabul edilir.

* *

* Kupaları Tamamla

* SON MESAJLAR

ACİLLL YARDIMMMM HER YERDE ARADIM BULAMADIM Gönderen: badb0y06
[21 Şubat 2018, 02:15:25]


ACİLLL YARDIMMMM HER YERDE ARADIM BULAMADIM Gönderen: gow
[20 Şubat 2018, 19:53:59]


ACİLLL YARDIMMMM HER YERDE ARADIM BULAMADIM Gönderen: at1999
[19 Şubat 2018, 15:33:35]


ACİLLL YARDIMMMM HER YERDE ARADIM BULAMADIM Gönderen: gow
[17 Şubat 2018, 16:07:28]


Ps Vita Türkiye Fifa 13 Şampiyonlar Ligi Gönderen: merzey
[08 Şubat 2018, 11:09:10]


Crypto Paralarla İlgilenenler Gönderen: Soulfly
[07 Şubat 2018, 22:53:39]


Crypto Paralarla İlgilenenler Gönderen: ShadowBreak
[04 Şubat 2018, 13:44:18]

* OYUN ÇIKIŞ TARİHLERİ

Sorry! There are no calendar events available at the moment.

* GÜNCEL YAZILIM SÜRÜMÜ