collapse

Gönderen Konu: Football Manager Classic 2014 (Ps Vita) Çıkış Zamanı Belli Oldu!  (Okunma sayısı 11011 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Onur7909

• Vita Kullanıcısı
  • *
Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz E3 konferansında duyurulan ve çıkışı yılan hikayesine dönen, eminim birçok kişinin merakla beklediği oyun FMC 2014 sonunda Nisan ayında çıkacağı kesinleşti. Tam tarihi belli olmasa da Nisan ayında kesin olarak vitada. FM'in yapımcısı olan Miles Jacobson bu haberi kendi twitter hesabından duyurdu. Oyun için detaylar önümüzdeki hafta duyurulacak.

Linkleri görebilmek için Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 07 Mart 2014, 09:06:09 Gönderen: Onur7909 »

*

Çevrimiçi Skaty

• Kurucu
Güzel haber, sonunda akıllarına geldi :)
Ziyaretçi,  naber ?

*

Çevrimdışı fatihsar

• Vita Kullanıcısı
  • *
5 aydır bu oyunu kovalıyorum sabahın köründe siteyi ziyaret ettim iyi ki etmişim nasıl mutlu oldum anlatamam :)

*

Çevrimdışı High Hopes

• Vita Kullanıcısı
  • *
acaba oyunda türkçe dil desteği de olacak mı?

*

Çevrimiçi icarus

• Genel Moderatör
Alıntı: High Hopes
acaba oyunda türkçe dil desteği de olacak mı?
%100 Türkçe :)

Winter is Coming
Kupaları Arkadaş Canlısı [Gümüş] Kendini Göster Haber Avcısı [Bronz] Arkadaş Canlısı [Bronz] Sanatını Göster Miyazaki Toriyama Tarzını Konuştur [Gümüş] Buraların Popüleri [Bronz] Tarzını Konuştur [Bronz] Haber Avcısı [Gümüş]

*

Çevrimdışı fatihsar

• Vita Kullanıcısı
  • *
büyük ihtimal türkçe Dil desteği olur arkadaşlar bu kendi tahminim 1 2 hafta içinde belli olur zaten

*

Çevrimdışı Onur7909

• Vita Kullanıcısı
  • *
Miles, oyunun pc sürümünden farkı olmayacağını söylemişti, o yüzden dil desteği gelir mehtemelen.Çünkü sitesinde pc den oynadığın oyunu vitada devam edebileceğin yazıyor, sonuçta pc üzerinden bu oyunu türkçe oynayanlar var o yüzden vitada da türkçe dil desteği olucağını tahmin ediyorum.

*

Çevrimiçi icarus

• Genel Moderatör
Resmi açıklama %100 Türkçe olacağı yönünde.
Winter is Coming
Kupaları Arkadaş Canlısı [Gümüş] Kendini Göster Haber Avcısı [Bronz] Arkadaş Canlısı [Bronz] Sanatını Göster Miyazaki Toriyama Tarzını Konuştur [Gümüş] Buraların Popüleri [Bronz] Tarzını Konuştur [Bronz] Haber Avcısı [Gümüş]

*

Çevrimdışı High Hopes

• Vita Kullanıcısı
  • *
resmi açıklama geldiyse süper olmuş. vita kendini aşmaya başladı artık gow,borderlands,fm kendine gelmeye başlıyor :) artık sadece çıkış tarihlerini beklemek kaldı.

*

Çevrimdışı Hakan_

• Vita Meraklısı
  • *
Edindigim Bilgiye göre Nisan'da cikacakmis. Benim en merak ettigim yenilik 3d maclar, umarim iyidir ;)
Peki Editor gibi birsey varmidir acaba, lisansli olmayan Takim isimlerini degistirebilmek icin?

* REKLAM

* *

* Kupaları Tamamla

* SON MESAJLAR

ALINIK PS VİTA Gönderen: xXMankiWXx
[23 Ocak 2017, 10:44:23]

Yeni Psvita Pc Usb Bağlama Rehberi Gönderen: LordCha
[23 Ocak 2017, 02:35:21]

Fate Extella Umbral Star DLC Tamamlama Gönderen: LordCha
[23 Ocak 2017, 02:34:14]

Henkaku VİTA Adrenaline (psp) Kurulum Gönderen: theRaggedyBoy
[22 Ocak 2017, 03:48:42]

Yeni Psvita Pc Usb Bağlama Rehberi Gönderen: theRaggedyBoy
[22 Ocak 2017, 02:54:08]

ALINIK PS VİTA Gönderen: Soulfly
[21 Ocak 2017, 15:54:00]

ALINIK PS VİTA Gönderen: acu540
[21 Ocak 2017, 11:36:34]

* OYUN ÇIKIŞ TARİHLERİ

Sorry! There are no calendar events available at the moment.

* GÜNCEL YAZILIM SÜRÜMÜ