collapse

Gönderen Konu: Killzone çıkış tarihi ! Ve Ekran Görüntüleri  (Okunma sayısı 10558 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Skaty

• Kurucu
Ynt: Killzone çıkış tarihi ! Ve Ekran Görüntüleri
« Yanıtla #30 : 31 Ocak 2013, 22:19:23 »
Yapay zeka ile ilgili haber niteliğinde güzel bir yazıya ihtiyaç var, ana sayfa için duyurulur :)
Ziyaretçi,  naber ?

*

Çevrimdışı genckaan

• Vita'sız Yapamıyor
  • *
« Yanıtla #31 : 31 Ocak 2013, 22:19:58 »
Bunların oynadığı seviye en kolay seviyedir Elit olsa askerler bu kadar mal olmaz :).Düşün Elit seviyede sen adamın önünde durcanda o da ıskalıcak :D

*

Çevrimdışı kaankrc

• Vita Bağımlısı
  • *
« Yanıtla #32 : 31 Ocak 2013, 22:20:23 »
Alıntı: genckaan
Bence ISA askeri casus olsa bıçaklarken gizlenme özelliği kayboluyor biliyorsun ;)

:ok: Neyse o askerin ISA askeri olup olmaması benim fazla dikkatimi çekmedi :D Hocam grafikleri falan bırakmış o ISA askerimi değil mi diye konuşuyoruz :D Neyse ne gelince görürüz ya  :ok:

*

Çevrimdışı genckaan

• Vita'sız Yapamıyor
  • *
« Yanıtla #33 : 31 Ocak 2013, 22:22:01 »
Alıntı: kaankrc
:ok: Neyse o askerin ISA askeri olup olmaması benim fazla dikkatimi çekmedi :D Hocam grafikleri falan bırakmış o ISA askerimi değil mi diye konuşuyoruz :D Neyse ne gelince görürüz ya  :ok:

Ya benim grafiklerden hiç kuşkum yok KZ daha önce bizi grafik konusunda hayal kırıklığına uğrattımı ? :)

*

Çevrimdışı kaankrc

• Vita Bağımlısı
  • *
« Yanıtla #34 : 31 Ocak 2013, 22:26:28 »
Alıntı: genckaan
Ya benim grafiklerden hiç kuşkum yok KZ daha önce bizi grafik konusunda hayal kırıklığına uğrattımı ? :)

Uğratsa ona KZ denilmez zaten :)

Ayrıca gamezone'un incelemesi hakkındaki bir yazı buldum.Okudum fakat acil bir işim çıktı çıkmam gerekiyor.Bir arkadaş çevirirse iyi olur.Yoksa ben yarın sabaha çeviririm :) Bildiğiniz üzere gamezone'dakiler oyunu bizzat oynamış kişiler.Bu yüzden yorumları çok önemli bizim için.Buyrun inceleme yazısı ;

http://www.gamezone.com/products/killzone-mercenary/previews/preview-killzone-mercenary-aims-to-deliver-a-console-experience-on-the-vita

*

Çevrimdışı Mert

• Proje Görevlisi
  • *
  • Beast
« Yanıtla #35 : 31 Ocak 2013, 23:13:09 »
GTA 5'in de açıklandı çıkış tarihi:17 Eylül :D 1 gün önce çıkıyor bundan :)
Yeni hesap, eklerseniz sevinirim;
MaskyCry
Kupaları Asfalt Ağladı Be! [Bronz] Sanatını Göster Buraların Popüleri [Bronz] Arkadaş Canlısı [Bronz] Tarzını Konuştur [Gümüş] Proje Takım Üyesi Haber Avcısı [Bronz]

*

Çevrimdışı egin

• Emekli Yönetici
  • *
  • Star Wars
« Yanıtla #36 : 31 Ocak 2013, 23:59:42 »
Alıntı: kaankrc
Uğratsa ona KZ denilmez zaten :)

Ayrıca gamezone'un incelemesi hakkındaki bir yazı buldum.Okudum fakat acil bir işim çıktı çıkmam gerekiyor.Bir arkadaş çevirirse iyi olur.Yoksa ben yarın sabaha çeviririm :) Bildiğiniz üzere gamezone'dakiler oyunu bizzat oynamış kişiler.Bu yüzden yorumları çok önemli bizim için.Buyrun inceleme yazısı ;

http://www.gamezone.com/products/killzone-mercenary/previews/preview-killzone-mercenary-aims-to-deliver-a-console-experience-on-the-vita

Biraz çevirmeyi denedim. Bir yarısına kadar falan geldim. Ama ilerisi epey İngilizce gerektiriyor. Hatta buraya kadar bile çok doğru bir çeviri oldu diyemem. Bilen bir arkadaş tamamını çevirse iyi olur. Ama yine de geldiğim yere kadar paylaşayım sizlerle.  :)

Ön İnceleme: Killzone: Mercenary, Konsol Deneyimini Vita'ya Taşımayı Hedefliyor

Neredeyse bir yıldır piyasada olmasına rağmen, PlayStation Vita hala iyi bir bir birinci şahıs nişancı oyunundan yoksun. CoD Declassified ve Resistance: BS bize gösterdi ki; bir el cihazında konsol deneyimini artırmak hiç kolay değil. Vita kadar etkikeyici bir cihazla olsa bile. Bu ancak, bu Eylül ayında Killzone: Mercenary'nin çıkışıyla değişebilir.

Guerilla Cambridge (eski adıyla Sony Cambridge) Mercenary ile konsol ve el arasındaki uçurumu kapatmaya çalışıyor. Bu hafta Sony oyun vitrininde gördüklerime bakılırsa -bunu kısa bir sunum oluşturuyordu ve oyunun hem tek oyunculu hem multiplayer tekliflerini görme fırsatı yakaladım- inanıyorum ki Vita kullanıcılarının heyecanlanması için çok sebep var.

Ve oyun serinin konsol kökleriyle beraber başlıyor. Tek oyunculu hikaye modu Killzone ve Killzone: Liberation'dan sonraki  zaman diliminde başlıyor. Bu kez ne bir ISA askeri ne de bir Helghast askeri olarak oynuyorsunuz. Bunun yerine özel bir askeri şirker olan Phantom'ın bir parçası olan Arran Danner olarak oynuyoruz.

Danner iyi mücadele için dışarıda değil. Daha çok ''en çok kazandıran'' dövüş için mücadele ediyor. Bir paralı asker, bu iki misyon kendi seçimlerinizi ve kendi yönteminizi seçme deneyimi sağlıyor. Her şey para ve Danner'la ilgili. Tamamladığınız her sözleşme size para kazandırıyor ve daha iyi oynadıkça daha yüksek ödüyorlar. Oyunun sloganını söylemek daha doğru olur: ''Savaş, bizim işimiz.'' Benim tek endişem, kısa bir demo sonucu bunu söylemek pek doğru olmasa da, para için olan bu şehvetin, Danner'ı tek boyutlu bir karakter olarak kısıtlayabilecek olması. 

*

Çevrimdışı kaankrc

• Vita Bağımlısı
  • *
« Yanıtla #37 : 01 Şubat 2013, 00:15:40 »
Yarına kadar girmeyecektim ama o yazıyı öylece bırakmaya gönlüm el vermedi.Gerekli bulduğum kısımları kısaca çevireyim gerekirse tamamını yarına çevireceğim zaten.Ayrıca yazı tek kaynaktan değildir o yüzden orjinalinde böyle demiyor ama demeyin  :kıskıs: Bir kaç kaynaktaki bilgiyi birleştirerek genel bir özet çıkarmaya çalıştım.

Öncelikle gamezone oyunun Vita sahiplerini heyecanlandırdığını biliyor ve bu heyecanı hakettiğini söylüyor.

Oyun ile ilgili önemli bilgiler şunlar imiş ;

*Oyunun Campain modu orjinal Killzone ve Killzone: Libertion'un hemen sonrasında geçecek

*Bu Killzone'da ISA ya da Helgan askeri olamayacakmışız onun yerine Phantom adlı bir askeri topluluğun kiraladığı bir paralı asken olan Arran Danner ile oynayacağız.

*Oyunun adındanda anlaşılacağı üzere ana karakterimiz iyi ya da kötü olmak için savaşmıyor para için savaşıyor.

*Sistem özelliklerini en iyi kullanan oyunmuş. --daha iyisi gelecektir elbet ama şimdilik en iyisi bu, beklenildiği gibi--

*Bazı özellikleri Vita'nın ekstra özelliklerine bağlamışlar fakat bu başarısız olmuş diyorlar.Buna örnek olarakta yakın öldürmeler dokunmatik ekran kullanılarak yapılıyor fakat bunun için ekranın ortasını kullanmak gerekiyormuş.Bu bazı durumlarda zor ve gereksiz demişler.

*Çift analog kullanımı ev konsollarındakini aratmıyormuş ve bu büyük zevk sağlıyormuş oyun esnasında.Kontroller kolaymış yani.

*Arka dokunmatik ekrana çift dokunarak koşma pozisyonuna geçebiliyormuşuz.Bunu çok başarılı bulmuşlar. --Bence de çok güzel olmuş bu durum--

*Bomba atmak için dokunmatik ekran ekran kullanılmış. --CoD'daki gibidir büyük ihtimalle--

*Oyunun grafikleri hemen hemen Killzone 3 gibiymiş.Bunlara rağmen oyunda hiç lag yokmuş.Vita'nın gücünün bir sembolü denilebilir bu oyun için.

*Öldürme başına belli bir miktar para alıyormuşuz.Bu para "brutal melee attack" ve headshot'larda daha fazla geliyormuş.

*En iyiside Single Player'da kazandığınız her şey multiplayer'a taşınacak. --İşte bu dedirten bilgi.Gerçekten mükemmel bir multiplayer sisteminin kanıtı bence--

*Multiplayer hakkında konuşacak olursak -şimdilik- basitçe 8 kişilik "free for all" modundan oluşuyor.

*Party uygulaması ile arkadaşlarınızla birlikte oyuna girmek ve oyun esnasında sohbet etmek mümkün. --Büyük ihtimalle bir Klan sistemi de getirilir oyuna.Getirilirse güzel olur :) --

*Son olarak Killzone: Mercenary akıcı ve keyifli bir oyun, etkileyici grafikleri, akıcı bir oynanışı ve tam teşekküllü campain - multiplayer modları ile sağlam bir temel oluşturmuş.Fakat hala eklenmesi, düzenlenmesi gereken şeyler mevcut.

NOT: Önemli bulduğum özellikleri kırmızı ile gösterdim.Ayrıca --     --  arasındaki yazılar benim görüşlerimdir çevirdiğim 3 kaynaktaki yazılar ile alakasızdır.

Buyrun bir kutulu Killzone tasarımı ;

Buyrun canlandıracağımız karakter olan Aaran Danner ;

Mesajlar Birleştirildi: 01 Şubat 2013, 00:16:47
Alıntı: egin
Biraz çevirmeyi denedim. Bir yarısına kadar falan geldim. Ama ilerisi epey İngilizce gerektiriyor. Hatta buraya kadar bile çok doğru bir çeviri oldu diyemem. Bilen bir arkadaş tamamını çevirse iyi olur. Ama yine de geldiğim yere kadar paylaşayım sizlerle.  :)

Ön İnceleme: Killzone: Mercenary, Konsol Deneyimini Vita'ya Taşımayı Hedefliyor

Neredeyse bir yıldır piyasada olmasına rağmen, PlayStation Vita hala iyi bir bir birinci şahıs nişancı oyunundan yoksun. CoD Declassified ve Resistance: BS bize gösterdi ki; bir el cihazında konsol deneyimini artırmak hiç kolay değil. Vita kadar etkikeyici bir cihazla olsa bile. Bu ancak, bu Eylül ayında Killzone: Mercenary'nin çıkışıyla değişebilir.

Guerilla Cambridge (eski adıyla Sony Cambridge) Mercenary ile konsol ve el arasındaki uçurumu kapatmaya çalışıyor. Bu hafta Sony oyun vitrininde gördüklerime bakılırsa -bunu kısa bir sunum oluşturuyordu ve oyunun hem tek oyunculu hem multiplayer tekliflerini görme fırsatı yakaladım- inanıyorum ki Vita kullanıcılarının heyecanlanması için çok sebep var.

Ve oyun serinin konsol kökleriyle beraber başlıyor. Tek oyunculu hikaye modu Killzone ve Killzone: Liberation'dan sonraki  zaman diliminde başlıyor. Bu kez ne bir ISA askeri ne de bir Helghast askeri olarak oynuyorsunuz. Bunun yerine özel bir askeri şirker olan Phantom'ın bir parçası olan Arran Danner olarak oynuyoruz.

Danner iyi mücadele için dışarıda değil. Daha çok ''en çok kazandıran'' dövüş için mücadele ediyor. Bir paralı asker, bu iki misyon kendi seçimlerinizi ve kendi yönteminizi seçme deneyimi sağlıyor. Her şey para ve Danner'la ilgili. Tamamladığınız her sözleşme size para kazandırıyor ve daha iyi oynadıkça daha yüksek ödüyorlar. Oyunun sloganını söylemek daha doğru olur: ''Savaş, bizim işimiz.'' Benim tek endişem, kısa bir demo sonucu bunu söylemek pek doğru olmasa da, para için olan bu şehvetin, Danner'ı tek boyutlu bir karakter olarak kısıtlayabilecek olması. 

Hah ellerine sağlık.Bende önemli detayları yazdım.Genel olarak oyunu oynayan herkesin görüşü aynı gördüğüm kadarıyla :)
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2013, 16:48:03 Gönderen: kaankrc »
Kupaları Proje Takım Üyesi

*

Çevrimdışı PatlakKafa

• Vita'sız Yapamıyor
  • *
« Yanıtla #38 : 01 Şubat 2013, 00:31:33 »
Oyunu kötülemek gibi olmasın umudum çok fazla ama tek sorun ve göze çarpan detay kaplamalar onlar düzelse görsel anlamda şölen olcak  :dns:
Bence akın albella
Kupaları Vita'nı Tanıştır

*

Çevrimdışı kaankrc

• Vita Bağımlısı
  • *
« Yanıtla #39 : 01 Şubat 2013, 00:33:10 »
Alıntı: hasan.guzel.3762
Oyunu kötülemek gibi olmasın umudum çok fazla ama tek sorun ve göze çarpan detay kaplamalar onlar düzelse görsel anlamda şölen olcak  :dns:

Benimde biraz gözüme takıldı ara ara.Çok dikkat çekmiyor bence ama  :dns: Gidip aha öldüm aha öldürdüm derken hiç dikkat çekmez zaten  :kıskıs:

* *

* Kupaları Tamamla

* SON MESAJLAR

Maidumptool oyun Gönderen: Thenew
[20 Temmuz 2017, 10:02:35]

Ps vita fifa 17 Gönderen: Thenew
[19 Temmuz 2017, 10:54:48]

Henkaku olanlar oyun satmıyor mu? Gönderen: acu540
[18 Temmuz 2017, 17:23:32]

Vitamın Bataryası Öldü Gönderen: Hyper
[17 Temmuz 2017, 12:10:28]

3.60 ve Henkaku Offline Hakkında Biraz Yardım... Gönderen: uyesuyes
[14 Temmuz 2017, 12:30:02]

3.60 ve Henkaku Offline Hakkında Biraz Yardım... Gönderen: mybiolog
[11 Temmuz 2017, 17:49:03]

Henkaku olanlar oyun satmıyor mu? Gönderen: MilanCenk
[11 Temmuz 2017, 13:53:56]

* OYUN ÇIKIŞ TARİHLERİ

Sorry! There are no calendar events available at the moment.

* GÜNCEL YAZILIM SÜRÜMÜ