collapse

Gönderen Konu: ps vita psp oyunları ve enso sorusu  (Okunma sayısı 102 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimiçi selvetarm

• Vita Meraklısı
  • *
ps vita psp oyunları ve enso sorusu
« : 08 Ekim 2017, 01:38:16 »
arkadaşlar 3.60 ps vita aldım. içinde henkaku yüklü ama enso değil sanırım. sizce bunu değiştirmem lazım mı? birde psp oyunlarını oynamak için hangi programı kurmam lazım. forumda aradım ama kendi bilgim doğrultusunda birşey anlamadım.

*

Çevrimdışı pacitom

• Vita Kullanıcısı
  • *
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2017, 18:22:17 »
1. enso yu bilgisiyarına indir, moleculershelli aç ve select e bas, filezilla programı ile ekranda yazan ip adresini ve 4 haneli kodu gir. akabinde vitana bağlanacaksın burada vpk adında bir klasör oluştur, içine bilgisayarını indirdiğin enso.vpk dosyasını at.
2. bilgisayar bağlantısını kes (vitandan cancel e bas) sonra vpk klasörünün içinde enso.vpk yı çalıştır. install yaparak enso yu yüklemiş oldun.
3. psp oyununu yüklemek için adrenalin isimli programı aynı şekilde vita na yükle. youtube da detaylı anlatım var.

*

Çevrimiçi Muhammet Ayan

• Vita Kullanıcısı
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2017, 20:29:46 »
Alıntı: pacitom
1. enso yu bilgisiyarına indir, moleculershelli aç ve select e bas, filezilla programı ile ekranda yazan ip adresini ve 4 haneli kodu gir. akabinde vitana bağlanacaksın burada vpk adında bir klasör oluştur, içine bilgisayarını indirdiğin enso.vpk dosyasını at.
2. bilgisayar bağlantısını kes (vitandan cancel e bas) sonra vpk klasörünün içinde enso.vpk yı çalıştır. install yaparak enso yu yüklemiş oldun.
3. psp oyununu yüklemek için adrenalin isimli programı aynı şekilde vita na yükle. youtube da detaylı anlatım var.

Vay be işi çözmüşsün  :)
Just do it

* *

* Kupaları Tamamla

* SON MESAJLAR

vitamin 2.0 versiyon sorusu Gönderen: selvetarm
[5 saat önce]

Vitaya dosya yukleyemiyorum c2-13242-2 hata kodu Gönderen: tturgut
[15 Ekim 2017, 22:00:12]

Vitaya dosya yukleyemiyorum c2-13242-2 hata kodu Gönderen: DeadlyDazz
[15 Ekim 2017, 18:57:33]

pkg uzantılı oyunlar Gönderen: tturgut
[15 Ekim 2017, 15:51:52]

psvita demo psp Gönderen: tturgut
[15 Ekim 2017, 12:56:15]

.... Gönderen: snorlax
[11 Ekim 2017, 22:17:34]

pkg uzantılı oyunlar Gönderen: selvetarm
[11 Ekim 2017, 20:46:27]

* OYUN ÇIKIŞ TARİHLERİ

Sorry! There are no calendar events available at the moment.

* GÜNCEL YAZILIM SÜRÜMÜ