Fransa CEO’suna Göre Bu Yıl Yeni LBP Oyunu Geliyor

Tarih Nis 5 2013 - 4:48pm - Skaty
1112

little big plant

Son günlerde birçok bağımsız geliştirici ile anlaşan ve oyunlarını el konsoluna aktatılmasına ikna eden Sony, yeni bir AAA oyunu üzerinde mi çalışıyor ? SCE Fransa CEO’su Philippe Cardon PS Vita’ya bu yıl yeni bir LittleBigPlanet oyununun geleceğini bildirdi.

Philippe Cardon’u ciddiye almalı mıyız emin değilim çünkü daha önce bir Monster Hunter‘dan da bahsetmişti ve Capcom bu açıklamalarını onaylamadığını belirtmişti. Sony CEO’su bazı haberleri erken mi duyurdu yoksa yanlış mı bilgi verdi bilemiyoruz. Bu sebeple kendisine biraz şüphe ile yaklaşıyoruz.

Ceo Pockett ile yaptığı röportajın devamında yeni LittleBigPlanet oyununun bu yıl sonunda çıkış yapacağını ve Soul Sacrifice ile birlikte bu iki oyunun yılın çok satan oyunlarından olacağını belirtti.

Yeni Vita oyunu için sizce erken mi ? Şu anki oyundan memnun kaldınız mı ?

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • gQx

    Little big güzel de aynı oyundan şu konsola bir daha yapmak zorunda mısınız daha yeni çıktı sayılır ilk oyun değişik oyunlar çıkmalı fifa 13 gibi 12’nin kopyasını yapmayıp çok farklı bir şey çıkaracaklarsa ne ala. Yok aynen devam edip komik bile olmayan aptalca espiriler yapan karakterlerle 5 story bölümü daha yaratıp araya 1-2 yeni arcade oyun sıkıştırıp lbp2 diyeceklerse ben almayacağım.