Friend Network Uygulaması Batı’ya Geliyor

Tarih Şub 26 2013 - 2:00pm - Skaty
1134

frineds network

PlayStation Vita için yayınlanan sosyal uygulamalara bir yenisi ekleniyor, Friend Network. Asya’da zaten kullanımda olan uygulama ilk olarak Kuzey Amerika’da daha sonra da Avrupa’da kullanıma sunulacak.

     

Friend Network ile sanal ortamda farklı insanlarla tanışıp PSN arkadaş listenize ekleyebileceksiniz, PS3 kullanıcıları bu sisteme PlayStation Home‘dan aşinalar.  Uygulamada kullanıcılar farklı lobileri dolaşabildikleri gibi kendi özel alanlarını oluşturup farklı faaliyetlerde de bulunabilecekler, bahçelerinde bitki yetiştirmek  ya da bir şeyler inşa etmek gibi. Ayrıca uygulamaya Twitter ve Facebook üyelikleri de entegre edilebilecek böylece bu ağlardaki arkadaşlarınızla da Friend Network’de birlikte olabileceksiniz.

     

 

Bu uygulama multiplayer oyuncularının çok işine yarayabilir, uygulama içinde oyun kulüpleri kurulacaktır böylece oynadığınız oyuna göre bu bölgelerden arkadaşlar edinebilir sonra da oyunlarda multiplayer mücadelere girebilirsiniz.

Uygulamanın Avrupa ve Kuzey Amerika’da yaz aylarında çıkış yapması bekleniyor.

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • VADAGULLA

    İşte bu iyi olacak çünkü benim gibi PSN arkadaşı olmayan kişiler yeni arakdaşlar bulabilir. Ayrıca PS Vita’da multiplayer’dan arkadaş ekleme gibi bir eşy yok

  • gQx

    Bu uygulama vita çıktığından beri Asya’da vardı galiba Amerika ve Avrupa’ya niye daha az önem veriliyor anlamadım o kadar tanıtım o kadar para Sony hala global değil japon firması gibi davranıyor olan elinde vitayla 1 yıldır bekleyen bize oluyor.