Gamescom 2013’de PS Vita İçin Yeni Oyun Görecek Miyiz ?

Tarih Ağu 13 2013 - 1:58pm - Skaty
1102

gamescom 2013

Herkesin, özellikle Vita kullanıcılarının merakla beklediği, hatta bazılarının Vita için kırılma noktası olarak tanımladığı Gamescom 2013 etkinliği yaklaşıyor.

Bu etkinliğin Sony açısından PS Vita odaklı geçeceğini söyleyenler de var, E3’de olduğu gibi PS4 odaklı geçeceğini söyleyenler de. PS Vita’ya ne kadar zaman ayrılacağı ve neler gösterileceği merak konusu olmakla birlikte, gösterileceklerin arasında yeni oyunların olacağı bir Sony yetkilisi tarafından doğrulandı.

PlayStation Blog’dan Fred Dutton, bir oyuncunun “Gamescom’da PS Vita için yeni oyunlar görecek miyiz ?” sorunusa “Evet.” şeklinde cevap verdi. Bu soruya cevap verilecekse hayır denmesi pek mümkün değil zaten ancak yine de yeni Vita oyunlarının ne olacağı merakımızı uyandırıyor.

Gamescom’da Killzone: Mercenary, Tearaway gibi oyunlardan görüntüler göreceğimiz kesin ancak bunların dışında bizi hangi oyunlar bekliyor merakla bekliyoruz.

Gamescom 2013 Sony konferans tarihleri için tıklayın.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Ufuk toker

    kesinlikle kırılma noktası. ps vita yı almadan önce ürün incelemelerinde herkes ” bu cihaz ps3 ün kalitesinde grafikler veriyor, çok güçlü bir cihaz, ps 3 ün 2 katı teknik özelliklerle” diyordu ve bende buna kanarak aldım. ama arkadaş çıkan oyunlar tam bir fiyasko. hepsi değil ama güzel kaliteli oyunlar 2 elin parmaklarını geçmez. hala ortalıklarda ne bir gta var nede bir gt6 var. eee nerde kaldı bu cihazın gücü. cihaz güzel ama oyun olarak destek hiç yok