NFS: Most Wanted 2, Tüm Araçlar Baştan İtibaren Oynanabilir Olacak [GC12]

Tarih Ağu 14 2012 - 7:08pm - Skaty
2296

GamesCom 2012‘de EA konferansı sonra erdi. Vita’yı ilgilendiren oyunlardan Need for Speed: Most Wanted 2 için yeni tanıtım videosu yayınlandı ve oyun hakkında çeşitli bilgiler paylaşıldı.

Yapımcı Matt Webster oyunu böyle sundu.

“12 Kişiye kadar multiplayer desteği ile oyuncular arkadaşları ile yarışırken Fairhaven City‘de fırtınalar estirecek. Fairhaven City’nin açık dünyasına atlayın ve sürüş kabiliyetlerinizi arkadaşlarınızı geçerek ispatlayın.”

“Büyük bir araç çeşitliliğinin tadını çıkartın ve birbirinden zorlu meydan okumalarla mücadele edin. Yarış, drift yap, atla, hız sınırlarını görmezden gel ta ki arkadaşlarını alt edip “Most Wanted” olana dek.

Ayrıca Webster, oyundaki tüm araçların en baştan itibaren oynanabilir olacağını, menüden istediğiniz aracı bulup hemen yarışa başlayabileceğimizi de belirtti.

Yeni Most Wanted oyununun en büyük yeniliklerinden biri de CloudComplete özelliği. CloudComplete oyunun çıktığı tüm platformları birleştiriyor ve en sosyal NFS oyununu ortaya çıkarıyor. CloudComplete, oyundaki profilinizi kaydediyor ve diğer platformlara da aktarmanıza olanak sağlıyor. Bir platformda başladığınız Most Wanted oyununa başka bir platforma geçtiğinizde aynı profille devam edebileceksiniz.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da