God Eater 2 Aynı Zamanda PS Vita’ya da Çıkacak [TGS 2012]

Tarih Eyl 19 2012 - 7:05pm - Skaty
1986

Namco Bandai, PSP için geliştirdiği God Eater 2 oyununun PS Vita için de geliştirildiğini ve PSP ile aynı tarihte satışa sunulacağını Tokyo Game Show sırasında duyurdu.

Oyun, PS Vita’ya “süper ötesi grafikler” ve özel dokunmatik kontrollerle çıkış yapacak. Platformlar arası online ve adhoc multiplayer desteği de bulunacak oyunda aynı zamanda cross-save yani kayıt dosyası paylaşımı da yapılabilecek. PSP ve PS Vita arasında online multiplayera aşinayız ancak sanıyorum cross-save özelliğini bu iki platform arasında ilk kez kullanacağız.

Oyunun 2013’de çıkması bekleniyor, henüz kesin bir çıkış tarihi mevcut değil. TGS’de yayımlanan tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Kaganorun

    pspden farklı kontroller olucaksa psp oyuncularına haksızlık olmazmı ve online ise aynı görüntü nasıl olucak bilmiyorum ama yaparlarsa kalabalık bi oyunca kitlesi olur iyide olur :D

  • Mirkanst

    psp ve vitaya aynı şekilde çıkması psvita kullanıcılarına ayıp olurdu. Vita için öyle bi avantaj sağlamaları lazım ki oyun farklı bir oyun gibi gözükmeli :/ vitada online desteği olması gerektiğini zaten söylemiyorum.