Injustice PS Vita’ya Mı Geliyor ?

Tarih Tem 9 2013 - 1:34pm - Skaty
1248

XBOX_360_OWP_v4.5.indd

Amazon Fransa  Injustice: Gods Among Us oyununu PS Vita için listeledi. Çıkış tarihi olarak da 6 Kasım girilmiş.

Oyunu Mortal Kombat’ın yapımcısı NetherRealms hazırlıyor, PS3, X360 ve WiiU platformlarına Nisan ayında çıkış yapmıştı. Aslında oyunun Vita sürümüne ait ilk söylentiler 2012’nin temmuzunda başlamıştı ancak ilk kez bir tedarikçi tarafından listeleniyor. Stüdyonun en önemli isimlerinden Ed Boon’un bu ay içinde oyunla ilgili önemli bir açıklama yapması bekleniyor, bu açıklama yeni bir DLC de olabilir oyunun Vita sürümünün duyurusu da. Bekleyip göreceğiz.

Siz oyunu Vita’da görmek ister miydiniz ?

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • cloudcaelum

  Mortal Kombat gibi görünecekse gelmesin, o neydi öyle PS1 kalitesinde, hey Allahım…

 • Alphan

  En çok istediğim oyun buydu Vita için.Bu arada cloudcaelum adlı arkadaş,bugün Vita için mortal kombat alacaktım da ne yapsam almasam mı ki? 5 dolar olduğunu görünce direk alayım dedim

  • cloudcaelum

   Ya oyun güzel yine aynı içerik falan ama PS3 versiyonunu gördükten sonra Vita’Ya geçince bi şok yaşıyorsun, böyle bi grafik olamaz, yeminle PSP’den beter neredeyse PS1 seviyesinde, hiç yakışmıyor.

   Ama beraber oynicak adam bulursan aynı zevki yerli yerinde, sadece grafikler yerin dibinde, beni soğuttu açıkcası oyundan, tamam bi PS3 kalitesi beklemiyorum ama ona yaklaşabilirlerdi.

   5$’ı hak eder zaten, ilk çıktığında 39$ dı, onu hak etmez, sen al eğer MK hayranıysan ve grafikleri göz ardı edebilirsen, oynarken gayet zevkli.

   • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

    MK Vita çok acemi bir porttu. Özenince çok güzel işler çıkarabiliyorlar WipeOut, All-Star Battle Royale buna en güzel örnekler.

 • asd

  mortal kombat kadar iyi olucaksa grafikleri ps1den kötüde olsa gelsin oynarız oynanabilirlik multiplay story başarılı olsun minecraft gibide olsa oynarız..

  • wdawd

   minecraft gibi oyun mu var :D

 • afaf

  Resident evil 4 ya da yeni bir oynunu görmek isterdim