John Koller: “Bu Bir Maraton Koşusu”.

Tarih Eki 30 2012 - 10:18am - Skaty
1146

SCEA’nın donanım pazarlama müdürü John Koller‘e, PS Vita için yakında bir fiyat indiriminin uygulanıp uygulanmayacağı soruldu. Biliyorsunuz PS Vita çıkış yaptığı günden beri fiyatı dolayısıyla eleştiriliyor. Konuyla ilgili Sony’den açıklama yapmayan kalmadı ancak yine de durumu birde pazarlama müdüründen duyalım.

- PS Vita’da yakın bir zamanda indirim söz konusu mu ?

J.K: Çok özele girmek istemiyorum ancak şunu söyleyebilirim. Daha önce de çok kez açıkladığımız gibi bunun bir hız koşusu değil, maraton koşusu olduğunu düşünüyoruz. Ve bunun PS Vita için uzun bir maraton olacağı şüphesiz. Bu sert bir platform ve bizim için iyi geçeceğini düşünüyoruz. Şu an, daha önce de bahsettiğimiz gibi müşterilerimiz için uygun olan içerik üretimine odaklandık ve yılbaşı satışları için güzel bir ortam yarattık. Diğer meseleleri bir kenara bırakacak olursak önümüzdeki tatil günleri için iyi bir pozisyondayız.

 

Görüldüğü gibi Sony’nin bu yıl içinde bir indirim planı yok, yerel indirimler dışında resmi bir indirimin Vita’ya uğraması pek muhtemel gözükmüyor, özellikle ülkemizde.

Eğer indirim bekleyenlerdenseniz biraz daha beklemeniz gerekecek. Daha önce yazdığımız gibi PS Vita’da indirimin 2013’ün ilk çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor. O zamana kadar sabredemem diyorsanız PS Vita özel paketleri sizin için güzel bir seçenek olabilir.

Zaten bir PS Vita’sı olanlar ise uygun fiyata oyun satın almak için PlayStation Plus‘u beklemeyi tercih edebilirler.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • Magandalar18

    bence vita ucuz oyunlar pahalı