Killzone İçin Botzone Müjdesi!

Tarih Mar 5 2014 - 11:47pm - Skaty
1854

Killzone multiplayer arkadas

Killzone Mercenary, PS Vita’nın en başarılı oyunlarından bir tanesi. Oyunun yapımcısı Guerrilla Games, oyunun başarısını güncellemelerle de sürdürüyor. Oyunun çıkışından bu yana istikrarlı bir şekilde güncellemeler gelmeye devam ediyor. Sıradaki güncelleme belki de oyun için en önemli yeniliği, Botzone‘yi getirecek!

Botzone, oyunda offline botların olduğu multiplayer maçlarına olanak sağlayacak. Oyuncuların merakla beklediği bu güncellemenin nisan ayında yayınlanması planlanıyor. Guerrilla Games’den Laura, bu güzel haberi Twitter’dan duyurdu.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • jake

  nasıl yani botlardan ateşmi etcez birbirimize

 • gusik

  eskiden bolemiydi oyun dunyasi herkes haberi okuyunca comment atardi simdi ise bu gunler gecmisde kaldi denicek gunlerdir skaty naber bide site aktuel diyil eskiden her 15dkda bir haber geliyod

 • Vita Latince YAŞAM’dır.

  Bence multi olmadanda bot modu olmalı yani CS 1.6 hesabı internetsiz online gibi oynayabilmeli.Çünkü internet olmayan yerlerde hikayede bitmişse oyun oynanmıyor.Bu arada Borderlands’ı tek bekleyen benim sanırım kimse heyecanlı değil mi ya? :D birde bir sorum olucak bende PSP’de var.Ps Vita toukiden ile PSP toukiden arasında çok fark var mı?Yoksa PSP’ye yüklicemde.

 • Yiğit Tuncel

  internet olmadan da yani killzone 3 gibi mi olacak? yoksa multiplayer maçlara mı gelicek?