“Killzone Mercenary’de Taviz Vermek Yok”

Tarih Haz 19 2013 - 9:23pm - Skaty
1562

killzone mercenary

Bu sözler Killzone Mercenary’yi hazırlayan Guerilla Games‘e ait. KM bir el konsolu oyunu olabilir ancak Guerilla konuya hiç de o açıdan yaklaşmıyor, aksine ev konsollarına yaklaştığı titizlikte yaklaşıyor. Sanat yönetmeni Tom Jones, projede çalışan geliştiricileri şu sözlerle motive ediyor: Düzgün bir oyun olduğundan emin olun.”

Jones, NowGamer ile gerçekleştirdiği kısa röportajda oyuna verdikleri önemden bahsetti.

“Ne zaman bir Killzone oyunu yapsanız üzerinizde bir baskı hissedersiniz, çünkü beklentiler öylesine yüksektir ki. Sanırım bir şekilde beklentilere göre yaşamamak konusunda hevesliyiz. Söz konusu el konsolu olunca farklı bir beklenti oluşuyor, ya port olacak ya da baştan savma bir iş. Biz düzgün bir oyun olduğundan emin olmak istedik ve hiçbir şeyden taviz vermedik. Mercenary için PS3 ve PS4 oyunları geliştirirken gösterdiğimiz bağlılık ve metodla çalıştık.”

Umarım Guerilla Games diğer stüdyolara örnek olur ve Vita için beklenen emeği diğerleri de sergiler. Şu aşamadan sonra ne oyuncular ne de Sony’nın kendisi ikinci bir Resistance: BS, CoD: Declassified vakasıyla karşılaşmak istemez.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • barkın

    Bundan güzel haber mi var ya

  • merzey

    seviyoruz seni Guerilla Games <3

  • Yüksel Durna

    killzone da olmasa ne oynıycaz biz … adam gibi emek harcayarak gerek ps3’e olsun gerek vitaya olsun oyun yapan bir firma bu.. helal olsun..