Let’s Fish! Hooked On İçin Çıkış Tarihi ve Yeni Tanıtım Videosu

Tarih Oca 21 2013 - 6:36pm - Skaty
1116

fish

PlayStation Blog sayfası PS Vita’nın ilk balık tutma oyunu için çıkış tarihini duyururken bir de yeni bir tanıtım videosu paylaştı. Verilen bilgilere göre oyun 30 Ocak tarihinde PSN’den indirilebilir olacak. US PSN kullanıcıları için ise oyuna 5 Şubat tarihinde erişebilecek. Satış fiyatı £14.99/€19.99/AU$24.95/US$19 olarak açıklandı, TR PSN için fiyatını oyun çıktığında öğrenebileceğiz.

Bağımsız oyun geliştiricisi Wired Productions ve yayımcı SIMS, bağımlılık yapıcı arcade oynanış özelliklerini, PS Vita’nın yeni kontrolleri ile birleştirdiklerini bize açıklamışlardı. Bu geliştirici ekibi belki SEGA Bass Fishing ve Ape Escape (PSP) oyunlarından hatırlayabilirsiniz. Nasıl bir oyun ortaya çıkarmışlar merak konusu.

Öncelikle oyunda Trophy sisteminin olduğunu ve Platinum Trophy’nin kazanılabileceğini belirteyim, ayrıca başka online sıralamalar da mevcut. Oyunda 4 farklı mod  -World Tour, Challence, Training  ve Underwater – ve 4 farklı karakter bulunuyor, her karakterin kendi hikaye çizgisi farklı işleyecek.

 

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da