Little Caesars’dan Hediyeler (12 PS Vita …)

Tarih Mar 23 2012 - 10:48pm - Skaty
1388

PS Vita ülkemizde satışa sunulduğundan beri çeşitli markaların kampanyalarına dahil oluyor. Bu kez Little Caesars Türkiye ,15. yılın şerefine BMW 1.16, yurtdışı seyahatleri ve elektronik ürünler hediye ediyor. Kartlarda yer alan şifreleri uygulamaya girerek hediyelerden kazanabilirsiniz. Bizim ilgimizi en çok hediyeler arasında bulunan 12 Adet PS Vita ve 12 Adet PS3 çekiyor, ancak umarım araba kazanırsınız :)

Detalı bilgi ve başvuru kuralları Facebook sayfasında.

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • UMBUT

  Bir arabaya ihtiyacım var aslında :)

 • Sabırllı!!

  Skaty kardeş bn 3g modelini alıcam sorum şu olucak cep telefonumdaki sim kartı cıkarıp ps vita ya taksam hiç bir sorun olmadan direk çalışırmı sadece msjlaşmak için ????

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Mesaj gönderemezsin sadece alabilirsin.

   • Sabırllı!!

    ozaman wifi modelini almak lazım bide bişi sölicem t@g oyunu nıe wıfılı modelınde çalışmıyor arasında ne fark varda çalışmıyor?? ilerdeki oyunlarda uygulumalarda ayrımcılık yaparlarmı 3gli modelınde 2 oyun var wıfıde1 oyun gibi ???

    • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

     t@g uygulaması GPS istiyor, wifi modelinde GPS yok. İleride 3G’e özel t@g gibi uygulama veya bazı oyunlarda gps isteyen özellikler olabilir.

     • Sabırllı!!

      ama böle gps isteyen oyunlar şu an store baktığımızda 1000 oyundan 10 oyun gps istiyor gibi bişey olucak hehalde yani az cıkar gps uygulumalı oyunlar herhalde??

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Mesaj gönderemezsin sadece alabilirsin.