LittleBigPlanet Vita’nın Çıkış Tarihinde Belirsizlik

Tarih Haz 28 2012 - 6:39pm - Skaty
1034

PS Vita için merakla beklediğimiz LittleBigPlanet oyununun çıkış tarihi henüz netlik kazanmadı. Oyun ilk olarak 26 Haziran için duyurulmuştu ancak mayıs ayında  Sony tarafından sessiz sedasız belirsiz bir tarihe ertelenmişti.

Oyna, yarat, paylaş prensibi ve geniş dünyasıyla büyük bir kullanıcı kitlesine erişen LittleBigPlanet oyunu, PS Vita’nın özgür kontrolleri ile ne zaman buluşacak ? Bu sorunun cevabı resmi olarak duyurulmadı ancak dünyanın önde gelen oyun tedarikçilerinin kendilerine göre cevapları bulunuyor.

İlk olarak İngiliz oyun tedarikçisi GAME, oyunun çıkış tarihini 21 Eylül olarak listelemişti. Dünya devi Amazon ise çıkış tarihini 31 Aralık olarak bildiriyor, Amazon’un Fransa şubesine baktığımızda çıkış tarihini 31 Aralıktan 4 Eylüle çekildiğini görüyoruz.

Görüldüğü gibi çıkış tarihi için kesin bir yargıya varmak çok güç, yine de oyunun 2012 içinde çıkacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Sackboy’ların maceralarına göz atmak isterseniz LittleBigPlanet’in Vita Betası görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • sonyci

  beniim ps vitanın PS tuşu yanıp sönüyo ekranda açılmıyo yardım edermisiniz

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Forumda bu konuda açılmış başlıklardan yardım alabilirsin ama kısaca bir öneride bulunmak gerekirse güç düşmesine 20 sn kadar basılı tut cihazın kendisini resetlemesi gerekir. İşe yaramazsa Recovery Menüye girmeyi deneyebilirsin, nasıl girildiğine dair yazı var arama yapabilirsin.

 • Barkin Ozel

  çok sağol skaty teşekkürler