*Madden NFL 13 Paket Detayları Açıklandı, 4GB Hafıza Kartı Yok

Tarih Ağu 13 2012 - 1:17am - Skaty
1412
Güncelleme: 13 Ağustos 2012

Oyunun demosu bu haftaki PSN güncellemesi ile kullanıma sunulacak.

Sony, PlayStation Vita için bir fiyat indirim düşünmediklerini, kullanıcıları cezbetmek için özel içerikli paketlere odaklandıklarını geçtiğimiz haftalarda dile getirmişti. Bu özel paketlerden ilki olan Vita Madden NFL 13 paketinin çıkış tarihi ve fiyatı netleşti.

Madden NFL 13 paketi ilk duyurulduğunda kutuya 4GB hafıza kartının da dahil olacağı söylenmişti ancak ilerleyen günlerde bu hafıza kartı sessiz sedasız içerikten kaldırılmıştı. Aynı durum Beyaz Vita Assassin’s Creed 3: Liberation paketi için de geçerli. E3’de tanıtılan özel AC3 paketinde 4GB kartının da bulunacağı duyurulmuştu ancak aynı şekilde Sony bu paketten de hafıza kartını sessiz sedasız çıkarttı.

Sony’nin bu “özel” paketleri kullanıcıyı cezbedecek mi bekleyip göreceğiz. Bu paketlerden almayı düşünüyorsanız eğer, hafıza kartı için de ekstra bir bütçe ayırmanız gerekecek.

Madden NFL 13 oyunlu PS Vita paketinin Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz belli değil. Paket ilk olarak 28 Ağustosta, $249.99 fiyat etiketiyle ilk olarak Amerika’da satışa sunulacak.

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da