Minecraft PS Vita Tanıtım Videosu (Gameplay)

Tarih Ağu 15 2014 - 4:20pm - Skaty
2136

minecraft ps vita

Vita oyuncularının merakla beklediği oyun Minecraft için bir tanıtım videosu yayınlandı. Çıkış tarihi için bir erteleme alan Minecraft Vita’ya ne zaman çıkacak tam olarak net değil ancak eylül ayı içinde çıkışını yapacağı tahmin ediliyor, bir ağustos sürprizi de yaşanabilir.

Oyunun Vita sürümü diğer mobil sürümlerden farklı olarak kırpılmış değil, tam takır geliyor. Bu yönüyle diğer mobil sürümlerinden ayrılan oyun, PS Vita ile yolda tam bir Minecraft deneyimi sunacak. Multiplayer özelliklerinden de nasibini alan oyun, çoklu inşa etme ve çoklu oynama özellikleriyle heyecan uyandırıyor.

Tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

YouTube Preview Image
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • MineCrafter

  Harika

 • YASİN EŞİN

  Ps vita kırıldımı, kırıldıysa sadece psp oyunlarımı oynanıyor bdeva ps vita oyunu yükleyebilirmiyiz,kırılmadıysa ne zaman kırılacağı hakkında bana bilgi verirmisiniz

  Eğer kırılırsa ps vita oyunları bedava atabilececekmiyiz lütfwn cevaplayın bilgi verin

  Ben temiz en fazla 2 aylık ps vita arıyorum piyasadan ucuz veren varsa alırım yada sadece piyasadan ucuz oyun satan varsa alırım yasinesin12@hotmail.com bu maile msj atın hemen dönerim

 • asd

  Vitanın dokunmatiği öldü çıkarın artık her türlü platforma çıkmış bir oyunu bile erteleyip duruyor Sony biz vita sahiplerinin çekeceği varmış.

 • Emerald

  https://twitter.com/4JStudios

  Oyun bitmiş ve son test için Sony’deymiş çıktı çıkacak!