Monster Hunter Söylentileri Tekrar Alevlendi

Tarih Oca 18 2013 - 6:05pm - Skaty
1310
Güncelleme: 20 Ocak 2013

Capcom söylentileri yalanladı, Vita için bir Monster Hunter şimdilik söz konusu değil.

ps vita monster-hunter

PS Vita satışlarında patlama yaratabilecek oyunlardan bir tanesi olarak görülen Monster Hunter için söylendiler tekrar gündeme geldi.

Monster Hunter’in yeni oyunu 3DS için mart ayında çıkması gerekiyordu ancak açıklanmayan bir takım sebeplerden dolayı yaz aylarına ertelendi. Japon kaynaklar bu beklenmedik ertelemenin oyunu her iki konsola da aynı tarihte satışa sunmak ve oyunun daha da geliştirmek istendiği için olduğunu ortaya attı.

Söylentiyi tekrar alevlendiren Japon dergisi.

Söylentileri tekrar gündeme getiren Japon oyun dergisi tam olarak şunları yazmış:

Monter Hunter 4’ün ertelenmesi sebebi oyunda daha iyi grafik ve görseller elde etmek için olduğu söylendi. Ancak asıl sebep oyunu PS Vita’ya da çıkartıp satışlarda artış olmasını sağlamak olabilir.

 

PS Vita Monster Hunter söylentileri 2012 Ocağına kadar geriye gidiyor. Bu tarihlerde oyun PS Vita için bazı büyük alışveriş sitelerinde ön-siparişe açılmıştı. Ama elle tutulur en büyük kanıtı PlayStation Fransa CEO’su Philippe Cardon vermişti, kendisi oyunun Vita için çıkacağını resmen açıklamıştı ancak bunun ardından başka hiç bilgi alamamıştık, haber detayına buradan ulaşabilirsiniz.

Ne dersiniz, bu oyunu Vita satışlarında beklendiği kadar büyük etki yapabilir mi ?

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • http://twitter.com/tnaygc Tuna Yağcı

  Doğruysa Vita sonunda gerçekten dirilir.

 • dexman

  sırf bu oyun yüzünden ps vita’m varken birde nintendo wii aldım hemde özel kontrolleri ile ve orjinal oyunu ile beraber. En buyuk sıkıntımda sadece evde bu oyunun tadına varabiliyorum, gönül isterki vita gibi portable bi cihazda da olsun, bu şahaser oyun. Umarım soylentiler gerçekleşir. Psvita aldığım için pişmanlığım son bulur bu oyun ile ..

 • http://twitter.com/tnaygc Tuna Yağcı

  Capcom haberi yalanlamış, fos çıktı.

 • kaderineisyanedenadam

  haber yalanlandı :(