Mortal Kombat İçin Yeni Oynanış Videosu

Tarih Nis 10 2012 - 3:30am - Skaty
1072

 

Vita’nın yeni özelliklerine göre süslenmiş Mortal Kombat‘ı heyecanla beklerken, çeşitli etkinliklerden yeni görüntüler gelmeye devam ediyor.

Bu kez haberimiz PAX East Fuarından. Fuarda Mortal Kombat, Vita meraklılarının kullanımına sunulmuş. Oyunu deneme şansına erişen kullanıcılar da deneyimlerini bizimle paylaşmayı ihmal etmemiş ve ortaya bu 10 dakikalık video çıkmış.

Videoda ilk olarak Mortal Kombat‘ın Artırılmış Gerçeklik özelliği dikkat çekiyor, görünüşe göre ölümcül dövüşçüleri evimizde konuk edebileceğiz, üstelik AR Kartlarına ihtiyaç duymadan. Oyunda bazı mini oyunlar da bulunuyor. Bunlardan biri “Test Your Slice”. Akıllı telefonlarında Fruit Ninja oyununu denemiş kişiler, bu mini oyunda başarıyı hemen yakalayacak gibi gözüküyor. “Your Balance” adındaki diğer mini oyunda ise Vita’nın sixaxis kontrolleri ile dengemizi test edeceğiz.

Online turnuvalar için sabırsızlandığınızı biliyorum. Mortal Kombat PS Vita, Kuzey Amerika’da 1 Mayıs, Avrupa’da ise 4 Mayıs tarihlerinde çıkış yapacak.

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Misafir

  skaty bişey sorucam şu ps vitanın aksesuarları ayrı satılıyormu ben gitiğim yerlerde hep starter ki travel kiti gördüm ayrı görmedim ayrı satılıyormu?

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Satılıyorda Türkiye’de pek yok.

   • Misafir

    sağol