NFS: Most Wanted TV Reklamı Yayında

Tarih Eki 18 2012 - 5:32pm - Skaty
1352

Herkesin merakla beklediği oyun NFS: Most Wanted için TV reklamı yayında. EA oyun için güzel bir tanıtım filmi hazırlamış, izliyoruz…

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • PSDroid

  Yalnız bir şeye dikkat ettim android ve ps vita’nın nfs most wanted oyununun grafikleri tıpkısının aynısı kıssadan hisse android her saat gelişirken playstation platformu 4 yılda bir gelişiyor. Ben iki tarafı kullanıp sonradan ps vitamı satıp ta pişman olmayanlardanım :) Zaten 2 yıla kadar inanın playstation konsollarının yerini android konsollar alacak ki 1 yıl dolmadan android ilk konsolunu çıkartıyor. Güzel sunum teşekkürler.

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Yarış oyunlarını iOS/Android platformlarında denemiş biri olarak grafiklerin aynı olmadığını hele sürüş özelliklerinin, aracın yola verdiği tepkilerin çok geride kaldığını rahatlıkla söylemem mümkün. Vita için geliştirilen NFS hakkında henüz yorum yapmak erken, daha oyunu denemiş değiliz. Fakat ”videolardan göründüğü kadarıyla bile” diğer mobil platformlardan daha iyi olduğu aşikar. 

   Gerçekten telefonumda oynadığım yarış oyunlarına ön yargısız yaklaşıyorum, bazı sahnelerde grafikler gerçekten göze hoş gelebiliyor, ancak oynanış bakımından insanı kendine bağlayan bir yapısı yok, bu yüzden de oyunu bıraktıktan sonra tekrar oynamak için bir heves uyandırmıyor, kendi adıma konuşuyorum elbette. Sonuç olarak telefonumdaki yarış oyunları bende ”ciiiii” diye bir sesten öteye gidemedi henüz, zaman neyi gösterir bilmiyorum umarım platformlar gelişir, rekabet her zaman iyidir, kullanıcı her zaman ”iyi” olanın yanında olacaktır.

 • Iso_00010

  vitamı satmama sebebim bu oyundur son model cep telefonum var android sistemli ama adı üstünde telefon konsol değil.. çok iyi oyunlar var ama yinede vitanın tadı başka bu oyundan beklentim büyük inşallah haksız çıkmam .. birde şu boyun ağrısına bi çare bulsak :):) saatlerce most wanted oynayabilirim :):)

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   boyun ağrısı için küçük molalar şart. Most Wanted çıkınca forumun multiplayer alanında görüşmek ümidiyle o zaman :)