NFS Most Wanted Vita Sürümünden İlk Oynanış Videosu

Tarih Eki 7 2012 - 11:21pm - Skaty
1574

Şu sıralar Vita’da ciddi bir yarış oyunu boşluğu var ve ben dahil birçok Vita kullanıcısı bu boşluğun NFS Most Wanted ile doldurulmasını bekliyoruz. Geliştiriciler Vita sürümünün konsol sürümleriyle bire bir aynı olacağı yönünde birçok röportaj verdi, bu yüzden beklentilerimiz çok yüksek.

Most Wanted’in Vita sürümüne ait ilk oynanış videosu Avustralya’da yapılan EB Games Expo fuarından paylaşıldı. Aşağıdaki oynatıcıdan izleyebileceğiniz bu kısa videoda Most Wanted’i Vita’da iş başında görebiliyoruz. Görüntülerin kısa oluşu ve net olmayışından dolayı çok fazla yorum yapmak mümkün değil ancak ilk izlenim açısından fena gözükmüyor diyebiliriz. Oyunun çıkış tarihi 2 Kasım olarak gözükmekte.

Yeni oynanış videoları için tıklayın.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Kaganorun

  zaman ne yavaş ilerliyor :(

 • Sinete Heroo

  bu kadar fazla beklenti olunca ister istemez mükemmel birşey bekliyor insan pek net değil video ama çok çok iyi gelmedi bana.

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Bir şey söylemek için erken ama EA, NFS Most Wanted ile el konsollarındaki en iyi yarış oyununu yapmış olabilir.

 • ea ea

  Yav ne bekliyorsunuz.El konsolunda olabilecek en iyi kaliteyi yapmış adamlar.Tamam adamlar beklentiyi yüksek tutmuş olabilir ama  şapkanın içinden tavşan çıkmasınıda beklemeyin lütfen.Bence mükemmel duruyor. Şu beklentilerinizi de düşürün artık.Sonra hayal kırıklığına uğrayıp hem kendi canınızı sıkıyorsunuz, hemde oyunu beğenenlerin.

 • uMtCan

  Ya harbiden bizimde içimizi sıkmayın ya. Çok çok iyi gelmemişmiş. Ya küçücük el konsulundan ne bekliyorsun sen? Adamlar ellerinden geleni yapıyor işte.Belkide daha fazlası olmuyor. Fifa13dede grafikler gelişmemişti. Belkide kaldırmıyor konsol.. Birçok firmada vitanın donanımının yetersiz geldiğini bunun için vitaya oyun çıkarmadıklarını söylemişti.

 • Mybiolog

  kardeş psp de ilk çıkan  oyunlara bakın  sonra değerlendirin zaman geçtikçe konsolun sınırları zorlanacak

 • Sinete Heroo

  arkadaşlar istediğim gibi yorum yaparım siz kendi yorumunuzu yapın ve susun yeter beni eleştirmek size düşmez kendi fikrimi söylüyorum burda ayrıca ps vitanın vadeddikleri az şey değildi çıkarken unutmayın 100-120 lira bi oyuna vericeksem sonuna kadar en iyisini isterim!!!

 • HariciHardDisk

  Çabuk çıksın artık.

 • berksp

  unutmayın bu arkadaslar mario oyunlarına 179 lira veriyor 3ds oyunları 140 tan asagı deil (adam akıllı oyunlar oyuzden takmayın su nları

 • dinarirfan

  Şimdi şöyle bir şey söylemek gerek,bu bir konsol ve iphone veya android gibi çok fazla 3. parti oyun&uygulama yok normal karşılayın konsolumu vitamı taa şubatta aldım ve aldığım günden beri memnunum şikayetim yok ilk aldığımdan beri kabul ettiğim bir şey o da şu ; oyunlar veye uygulamalar böyle bir konsola hemen gelmeyecek.

 • Jetix1997

  süper ya