Nihilistic Call of Duty’i Tek Başına Hazırlıyor

Tarih Eyl 8 2012 - 2:07pm - Skaty
1070

Konsol sattıran oyun olarak ün salmış Call of Duty, PlayStation Vita’nın en çok beklenen, hatta bazılarına göre Vita’nın kaderini değiştirmesi beklenen oyunlardan bir tanesi. GamesCom görüntülerinden sonra bir çok kişinin fikri değişmiş olsa da birçok kişi için oyun hala cazibesini koruyor.

Oyunla ilgili detaylar bir yana dursun, onu kimin geliştirdiği sorusu da çok önemli. GamesCom 2012’de geliştirme işini Resistance: Burning Skies’i yapan Nihilistic Software‘nin üstlendiğini öğrenmiştik. Peki Nihilistic Call of Duty gibi bir efsaneyi tek başına mı hazırlıyor ? Seriye can veren Activision stüdyoları Treyarch ve Infinity Ward‘ın hiç mi katkısı yok, en azından danışmanlık ?

Sorunun cevabını Treyarch’ın İletişim Yöneticisi John Rafacz‘den alıyoruz:

Biz oyunun Vita versiyonuna dahil değiliz.

 

Görünüşe göre Activision sadece oyunun dağıtımında sorumluluk taşıyor, yapım ve geliştirmeden Sony sorumlu. Resistance: Burning Skies’in bekleneni verememesi ile oluşan Nihilistic güvensizliği Call of Duty ile nasıl bir hal alacak göreceğiz.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Svahagsgddhehbshaagavs

  Vitanin en kotu oyunu geliyor; )

 • Uncharted-Kazumatr

  Ne olucak call of duty çıkınca nihilistic games in resistance ina bakılmaksızın kimse alınmasın ama kefal gibi zıplayıp alanlar olucaktır nasıl diye adamlarda sırf call of duty olsunda nasıl olursa olsun düşüncesinde.Sony zaten bulmuş nihilistic i yaptırıyor oyunları kötü olsada ama grafiği geçtimya resistance daki silah sesleri, kadar berbat bir ses efkti oynayıp bitirdiğim yüzlerce oyunda bi saniye görmedim.

  Demedi demeyin ilerde Bioshock ‘ u da nihilistic yaparsa hiç ama hiç şaşırmayın :D

 • Dreserkarabukut

  Oyunu hem nihilistic e yaptiriyorsun hem 122 tl den satiyorsun sat 29 tl ye bizde sana birşey demiyelim ama adı call of duty olmasın.

 • Hiperonur

  Bana sorarsanız arkadaşlar ps vita güçlü bit onsol değil çünkü güçlü bir konsol olsa büyük şirketler oyun yapardı bence işlemcisi ram falan hepsi yalan

  • Copycat

   aletin gücü oyun şirketlerinin umrunda değil onlar için önemli olan konsolun satışı ne kadar konsol sahibi o kadar potansiyel alıcı

   yalan nasıl oluyor elimde tutuyorum şu an

 • Dragonenes20

  PS Vita için güzel oyun yapmıyorlar.

 • Gusik Gurbanov

  arkadaslar bence bu oyun en sacma oyun olacak resistansim var ama rezalet oyun 5 mission 6 online harita boyle oyunmu olur ve arkadaslar dikkat etdinizmi resistancedaki gibi silahlar az boyle oyunmu olur .ea, activision , nihilstic birleshse belki iyi bir oyun duzeltirler

 • Gusik Gurbanov

  berbad berbad  sacma insanlar bu oyunu alar en iyi oyun uncharted ama cabuk bitiyor