NYCC’den PS Vita Esintileri (Most Wanted Eklendi)

Tarih Eki 13 2012 - 1:45pm - Skaty
1344

Her yıl düzenlenen New York Comic Con etkinliği, çeşitli çizgi roman, anime, manga, filmler gibi yapımların materyallerinin sergilendiği bir fuar, birde bizi ilgilendiren kısmı var, video oyunlar.

Bu yılki NYCC’de Sony, standlarının büyük kısmını PS Vita’ya ayırmış ve oyun tanıtımlarını gerçekleştiriyor. Biz de bu sayede beklediğimiz Vita oyunlarına ait oynanış videolarına erişebiliyoruz. Aşağıda oyunların tanıtım ve oynanış videolarını bulabilirsiniz.

İlk olarak Street Fighter X Tekken ile başlayalım. Videoda oyun PS3 ve PS Vita arasında oynanıyor, cross-play özelliği bu oyun için çok önemli. Oyun hakkında daha fazla bilgi burada.

Bu da oyun için yayınlanan tanıtım videosu.

 

Bir sonraki oyunumuz Sega’dan, Sonic & All-Stars Racing Transformed. NYCC’de oyuna ait oynanabilir bir demo bulunmuyor, firma sadece yeni bir tanıtım videosu yayınlamış. Oyunun çıkış tarihlerinde değişiklikler var bunu tanıtım videosunun sonunda beliren görüntülerden anlıyoruz. Sonic & All-Stars’ın, PS3, Wii ve Xbox’a kasım ayında, el konsollarına yani 3DS ve PS Vita’ya ise 11 Aralık‘ta çıkış yapacağı belirtilmiş. Oyun hakkında daha fazla bilgi burada, tanıtım videosu ise hemen altta.

 

Rocketbirds, geliştirilerek PS Vita’ya uyarlanan port oyunlardan bir tanesi. Bu platform oyunu hikayesi ile de dikkat çekiyor. Hikayede penguen diktatör Putzki‘nin dayattığı rejimi yıkmaya çalışan becerikli tavuklar var. Putzki’nin adamlarını tek tek avlarken farklı puzzle bulmacalarını da çözmeye çalışıyorlar. Oyunda birçok farklı silah kullanılabiliyor, ayrıca tavukların jet roketlerle uçabildiği bölümler de var. Daha fazla bilgi burada.

 

Need for Speed: Most Wanted 2, PS Vita’daki yarış oyunu eksikliğini gidermesi beklenen oyun. EA verdiği röportajlarda oyunu çok övüp, konsol sürümüyle neredeyse bire bir olduğunu söylemişti. Aşağıda oyuna ait oynanış videoları bulunuyor, siz ne düşünüyorsunuz yorumunuzu bekliyoruz.

Sony’nin NYCC’de aşağıdaki yapımlar için planları var, ancak henüz bunlarla ilgili off-screen görüntüler yok, yayınlandığında güncelleme yapacağım.

– Nico Nico
– Samurai & Dragons
– PlayStation All Stars: Battle Royale
– Ragnarok Odessey
– Soul Sacrifice
– Assassin’s Creed III: Liberation
– Persona 4 Golden
– Lego Lord of The Rings
– Sly Cooper: Thieves in Time
– When Vikings Attack!

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • http://twitter.com/tnaygc Tuna Yağcı

    Most Wanted ve AC’ten off-screen bekliyoruz.

  • Forumdan Bilen Bilir: egin

    SF x Tekken çok güzel görünüyor. Most Wanted her vidodaki gibi harika, Sonic fiyatına göre alınabilir. PSN’de ucuz olursa alabilirim.

  • Yasar67341

    Arkadas ps vita hakkinda bilgi vermek icin yasar67371@hotmail.com facebook adresime ulasabilirmi *