Ön Siparişler Açıldı, Yeni Vita Paketlerine 4GB Hafıza Kartı “Dahil”.

Tarih Ağu 26 2012 - 6:40am - Skaty
1078

Sony, Vita’da bir fiyat indirimine gitmek yerine, kullanıcıların ilgisini özel paketlerle çekmeye çalışıyor. E3’de Assassin’s Creed 3: Liberation ile başlayan özel paket serüveni GamesCom 2012 ile oldukça çeşitlendi ve şu an 10’a yakın özel Vita paketi duyurulmuş durumda.

Bu oyunlu özel paketler normale göre elbette daha avantajlı görünüyor ancak kullanıcıların tepkisini çeken asıl olay, ilk olarak 4GB hafıza kartının da dahil olacağı duyurulan paketlerden, sessiz sedasız 4GB’nin çıkarılması olmuştu. Kullanıcıların tepkisinden mi bilinmez ancak ön siparişe açılan paketlere baktığımızda hafıza kartlarının paketlere tekrar dahil olduğunu görebiliyoruz.

Ne yazık ki bu durum tüm paketler için geçerli değil. Geçtiğimiz hafta açıklanan NFL 13 paketinde 4GB hafıza kartı bulunmayacak. Yine de Assassin’s Creed 3: Liberation ve Call of Duty Black Ops: Declassified paketlerine 4GB hafıza kartları tekrar eklenmiş ve şanslı bölgeler için ön siparişe açılmış durumda. Geriye kalan Most Wanted gibi önemli paketlerin de akıbetini merak ediyoruz, gelişmeleri size aktaracağız (m).

Şimdiye kadar yapılan duyurulara baktığımızda özel paketlerde 3G modeli Vita bulunmuyor, hepsi WiFi model olarak satışa sunulacak ve fiyatları $250 olacak. Bu paketlerin ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değil (ne zaman oldu ki?). Yine de tüm paketlerin ülkemizde geldiğiniz varsayarsak siz hangi paketi tercih ederdiniz ?

Hangi Oyunlu Paketi Almak İsterdiniz ?

 • Assassin’s Creed III: Liberation + PS Vita WiFi (23%, 22 Votes)
 • Need for Speed: Most Wanted + PS Vita WiFi (22%, 21 Votes)
 • Call of Duty: Black Ops Declassified + PS Vita WiFi (16%, 15 Votes)
 • LittleBigPlanet + PS Vita WiFi (16%, 15 Votes)
 • FIFA 13 + PS Vita WiFi (14%, 13 Votes)
 • LEGO Lord of the Rings + PS Vita WiFi (5%, 5 Votes)
 • PlayStation All-Star Battle Royale + PS Vita WiFi (4%, 4 Votes)
 • Madden NFL 13 + PS Vita WiFi (0%, 0 Votes)

Total Voters: 95

Loading ... Loading ...
Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • http://twitter.com/tnaygc Tuna Yağcı

  LBP ve Most Wanted olabilir. AC’yi isterdim ama beyaz vita’yı sevmiyorum. Bir de şu var tabi, bu paketler aynı fiyatla Türkiye’ye gelir mi?

 • Gökhan

  Call Of Duty de grafikleri gördükten sonra neden hala almak istiyorsunuz? Hala ümidinizmi var bu oyundan. :D