Orc Attack İçin Yeni Detaylar

Tarih Eyl 7 2012 - 2:00am - Skaty
1216

İnsanlar… onlardan binlercesi geldi. Yiyeceklerimizi zehirlediler, atıklarıyla suyumuzu kirlettiler. Dağlara kaçtık ancak yediğimiz zehirli yiyeceklerin etkisi hala üzerimizde. Midemizdeki zehirden dolayı oluşan patlayıcı gazdan muzdaribiz. Yine de bu zayıflığımız, en güçlü silahımıza dönüşmek üzere…

 

Orc Attack, Casual Brothers tarafından geliştiriliyor. Oyunun PS Vita için de hazırlandığı ilk olarak kasım ayında duyurulmuştu, o günden bu yana pek bilgi edinememiştik. Causal Brothers oyunlarını PAX Prime furarında tekrar sergiledi ve oynanabilir demosuyla oyuncuları buluşturdu. Aşağıda oyuna ait 10 dk’lık oynanış videosunu bulabilirsiniz.

Hafif mizah öğelerinin de işlendiği, TPS ve hepsini patakla (beat ‘em up) türündeki bu oyun 4 kişiye kadar co-op multiplayer desteği sunuyor. Farklı özelliklerdeki Orclarla, içinde insanların da bulunduğu 30’dan fazla farklı düşman türünü tek başımıza ya da birlikte mücadele ederek yok etmeye çalışacağız.

Oyunda Cooperative Combat ve Get Dirty isminde iki farklı çoklu oyuncu modu bulunuyor. Get Dirty modunda saldırıları geri püskürtmek için gaz çıkarmak ve geğirmek serbest! Düşmanların kendisine ise buz, ateş ve asit ile saldırıyoruz. Bu modda, Orclarımızı zehirleyen insanlar, kokulu miğde gazına bolca maruz kalıyor ve çoğu zaman çareyi kaçmakta buluyor.
Gelişmiş silahları doğrudan satın alabildiğimiz gibi karakterlerimizin yeteneklerini de geliştirebiliyoruz, bunları yapabilmek için kafasını ezdiğimiz düşmanlardan fırlayan altınları toplamamız gerekecek. Ana karakterler dışında farklı Orcları da takımımıza ekleyip onlarla savaşabileceğiz.

Oyunun 2012’nin sonlarında çıkması bekleniyor, satış fiyatı ise henüz belli değil.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • Dexman

  eğlenceli bir oyuna benziyor ve belli ki multiplayer ozellikleriyle bizleri kendine bağlayacak

  • Uncharted-Kazumatr

   Bol kahkaha attıracak oyuna benziyor.Elemanlar osurunca düşmanlar etrafa savruluyor :)
   Ayrıca grafikleri de çok hoş olmuş en azından nihilistic in yaptığı resistance dan bile daha iyi diyebilirim sanatsal çalışmaları arkaplan çok güzel düşünülmüş.