Orgarhythm Demosu 30 Ağustos’ta

Tarih Ağu 26 2012 - 6:16am - Skaty
864
Güncelleme: 26 Ağustos 2012

Oyunun kendisi 8 Ağustos tarihinden piyasaya çıkmış bulunuyor. Demosu ise Japonya'da 30 Ağustos'ta çıkacak, Batı için henüz bir tarih yok.

Strateji ve ritim öğelerini bir oyunda birleştiren Acquire, Orgarhythm için oynanabilir demoyu 30 Ağustos‘ta kullanıma sunacağını duyurdu. Demo ilk olarak sadece Japon PSN’de kullanıma sunulacak, Batı hesapları için henüz bir tarih duyurulmadı.

Efsane klasiklerden ShenmueSpace Channel ve Meteos 5‘in yaratıcısı Tak Hirai, 2010 yılında kendi kurduğu stüdyosunda (Neilo) farklı yapımlar üzerinde çalışıyor. İlk olarak PS Vita için geliştirildiğini öğrendiğimiz, strateji tabanlı ritim oyunu Orgarhythm’in, piyasaya Acquire tarafından sürüleceğini öğrenmiştik. Acquire’in adını en son Sumioni ile duymuştuk.

Oyunda 3 farklı topluluğu kontrol ediyor, onları yönetiyoruz ve düşmanları alt etmeye çalışıyoruz. Bu topluluklar; ateş, su ve toprak insanları olarak adlandırılmış. Bu gruplarla 100’den fazla beceri kullanabiliyoruz. Oynanışta ilgi çeken öğelerde Etkilenme Haritası ve Isı Haritası öğeleri bulunuyor. Bu haritalar, düşmanınızın davranışlarını analiz edip size bilgi veriyor ve bir sonraki saldırıyı planlarken bize ipucu sağlıyor.

Oyun 8 Ağustos tarihinde Japonya’da çıkışını yaptı. Oynanabilir demosu ise Japonya’da 30 Ağustos’ta kullanıma sunulacak olup henüz Batı için bir tarih duyurulmadı.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da