Panopticon Ortaya Çıktı: Freedom Wars

Tarih May 21 2013 - 1:27pm - Skaty
1002

ps vita freedom wars panapticon

Geçtiğimiz gün yeni bir geri sayımla beliren ve Panopticon olarak tanıttığımız oyunun detayları ortaya çıktı. Oyun PS Vita’ya özel olarak Freedom Wars adıyla geliştiriliyor. Panopticon ile neredeyse aynı ancak sonunda gerekli resmi açıklamaların da eklendiği tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube Preview Image

Freedom Wars tanıtım videosu PSN Japonya resmi sitesinde yayınlandı ancak kısa süre sonra kaldırıldı, yeni detayların gün içinde tekrar görünür olması bekleniyor. Bunun dışında oyunun 2014’de çıkacağı da videodan anlaşılabiliyor.

Anlaşıldığı kadarıyla oyunun biraz uçuk bir fikayesi var. Hikaye, 102,013 yılında geçen ve PT Era denilen bir dönemden başlıyor. 2013’de 7 Milyar olan Dünya nüfusu gelecekte çok az olduğu (net rakam yok) görülüyor. Bunun tam tersi olarak da suçlu sayısında büyük bir artış olmuş. Bu mahkumlar kendi özgürlükleri için dev yaratıklarla savaşıyor gözüküyor ama bunlar hikayenin neresinde gerçekleşiyor bir fikrim yok. Sanırım Sony’den gelecek yeni bilgilerle bunlar da netlik kazanacak.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

  • spawner

    İlginç bir oyun olacak.Videodan tek anladığım bu.