PES 13 PS Vita’ya Gelmeyecek

Tarih Nis 24 2012 - 3:57pm - Skaty
3227

En popüler spor oyunlarından biri olan Pro Evolution Soccer‘ın 2013 oyunu Konami‘nin duyurusuna göre PS Vita platformunda yer almayacak.

Bu sabah yapılan duyuruda, PES 2013‘ün yer alacağı platformlar açıklandı. Oyun her zamanki gibi tüm ev konsollarına çıkıyor, el konsollarından ise PSP ve 3DS‘e de çıkacak. Ancak PS Vita listede yer almıyor.

Konami‘nin sözcüsü ile iletişime geçen PocketGamer sitesi, oyunun PS Vita’ya “daha sonra” çıkma ihtimalinin olduğunu bildiriyor ancak durum pek umutlu sayılmaz.

Konami, yeni oyununu Vita için es geçmesi, Vita’nın geleceği açısından pek de güzel bir reklam sayılmaz. Ancak yine de oyunun optimizasyonu ve Vita’ya özgü kontrollerin geliştirilmesi için projeyi ileri bir tarihe atmış olma ihtimalleri de yok değil.

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • mal

  Yazık gunah valla çok garip

 • Cilek

  gelmeyecek diye başlık atmışssınız ama kesin birşey yok.

  • http://www.psvitaturkiye.com/ Skaty

   Duyurulan platformlarda adının geçmemesi demek şuan oyun Vita’ya hazırlanmıyor demek. Yani çıkmayacağı kesin. Sözcünün ilerde neden olmasın demesi formalite icabı olmuş bence.

 • Gökhan

  Ya biz bu Ps Vita’ya boşuna o kadar para verdik.Yazık ya

 • Cengizhan Tezgelmez

  SATILIK PS VİTA 2 HAFTALIK CİHAZ YANLIZ EVİ TAŞIDIMGAN DOLAYI BİRTEK PS VİTA KONSOLU BENDE BULUNMAKTADIR YANINDA VERİLAN ŞARJ CİHAZINI KAYBETTİM İÇİNDEKİLER : 4 GB HAFIZA KARTI BULUNMAKTADIR UNCHARTED GOLDEN ABYSS OYUNUDA BULUNMAKTADIR CİHAZ SATILIKTIR İSTANBUL İÇİ ELDEN VERİLİR MANTIKLI TAKASA AÇIGIM 
  İLETİŞİM 0530 143 35 51      0531 301 88 28