Phantasy Star Online 2, Ücretsiz ve 3G Desteğiyle Geliyor (Yeni Trailer)

Tarih Şub 1 2013 - 8:37pm - Skaty
1666

Phantasy Star Online 2 ps vita

PlayStation Vita, akıllı telefonların ücretsiz uygulama ve oyun yelpazesiyle yarışabilmesi için bu türde içeriklere çokça ihtiyacı var. Phantasy Star Online 2, Free to Play olarak kullanıma sunulacak ayrıca betadan edindiğimiz bilgiye göre oyun 3G ile online multiplayer’i de destekleyecek.

YouTube Preview Image

Phantasy Star Online 2, 28 Şubat’ta Japonya’da ilk çıkışını yapacak, Avrupa ve Amerika için henüz net bir çıkış tarihi duyurulmadı. Oyunun PC sürümü ile Vita sürümü arasında Cross-Save ve Cross-Play mümkün olacak. Yani bu kez PS3 ve Vita oyuncuları değil, PC ve Vita oyuncuları birlikte mücadele edecek.

PSN’de Free To Play

Diğer yandan PlayStation Store’de bu tür içerikler için hazırlığını başlattı. US PSN’de Free To Play bölümü açıldı.

 

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • hasan

  tr psn e bekliyoruz ve 3g ile mp insallah duzgun calisir ve diger oyunlarda boyle olur insallah

 • hola

  free play diyor ama demodan farksiz oyunlar…bir kac tanesini indirdim.. bilginiz demo…ucretle oyun icerigini acabiliyorsunuz…us psn cok iyi giidyordu ..neden bu sekilde bir kelime oyunu aldatmacasina basvurdu anlamis degilim ..

 • merzey

  bence bu oyunda wolfteam’e benzeyecek. wolfteamı bilenler bilir para vermeden birkaç silahcık alabiliyorsunuz ve eğer buda öyle olursa türkiyeden büyük oyuncu kitlesi kaybeder. umutlarım düzgün bir F2P olması yönünde

  • Transleyşınflansey

   bu oyun 2 senedir piyasada, betasına katılmıştım 55 lvlden sonra para ödemeden ilerleyemiyorsunuz ama 55 lvle gelene kadar çok kolay sıkan bir yapısı var saçma sapan yaratıklar kestiriyorlar ilk görevde gittiğin haritada 500 tane akrep kes falan çok sıkıcı ama karakter tasarlamak çok özgün