PlayStation 2013 Etkinliği: “Geleceği Gör”

Tarih Şub 1 2013 - 7:10am - Skaty
1542

playstation 2013

Sony, 20 Şubat için özel bir PlayStation etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Etkinliği sloganı ise merak uyandırıcı: “Geleceği Gör“.

New York’da düzenlenecek olan etkinlik büyük merak uyandırdı çünkü bu özel PlayStation buluşmasında yeni bir donanım duyurulabilir. Bu yeni donanımın ne olacağı sır gibi saklansa da söylentiler elbette PlayStation 4‘ten yana. PS4 demişken geçtiğimiz hafta Kaz Hirai‘nin dediklerini hatırlayalım.

Rakipleriniz sizin donanımınıza bakıp daha iyisiyle gelebilecekken neden önden gidelim ?

 

Kaz Hirai, yeni nesil konsol duyurusunu Microsoft’tan sonra yapacağını açıkça söylemişti aslında. Yeni Xbox 20 Şubat’tan önce duyurulur mu ? Sanmıyorum. Bu yüzden PS4 ihtimalleri biraz düşük kalabilir. Yeni donanımın taşınabilir farklı bir oyun cihazıyla ilgili olması da muhtemel. Bu yeni taşınabilir cihaz yeni bir PlayStation Phone, PlayStation Tablet ya da benzer bir ürün olabilir.

YouTube Preview Image

Ancak yeni bir PS Vita modeli olmayacağı kesin. Sony, PlayStation markasının geleceğini net bir ürünle tanıtmak yerine sadece bir teknolojiyi tanıtarak da yapabilir, son aylarda birçok yeni patent tasarımı gün yüzüne çıkmıştı. Bu yeni teknolojilerin farklı şekillerde kullanımını açıklayan bazı demolar  da görebiliriz. Her şey ihtimal dahilinde gözüküyor. Heyecanlanmamak elde değil, sabırla 20 Şubat’ı bekliyoruz. Bu arada etkinlik canlı izlenebilecek.

Sizce ne düşünüyorsunuz, yorumlarınızı bekliyoruz…

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da

 • hasa

  Ama introsunda playstation işaretleri malasef ps4 ile uğraşıp vitayı unutacaklar gibi gözüküyor :(

  • sadsadsa

   ne alaka saçma sapan konusma… ps4 ile vita ilişkisi olacaktır ve sony vitaya dahada ilgi göstrck

 • ANnan

  Ya hayır bide su ucgen kare simgesinden ps4 anlamaını cıkartanlara ne demeli

  • kaan

   sen ne anlıyosun üçgen ve kareyi görünce merak ettim???

 • mentese44

  Şu rakipleriniz sizin donanımıza bakıp daha iyisini yapıp gelme lafı ne kadar amatör ve aptalca, madem daha iyisini yapacak sen yap ozaman yada senin yaptığın konsolun zaten benzerini yapamazki telif denen bir konu var. Ps3 logaritmasıyla xbox logaritması aynımı sanki. hem öncü sen ol, takip edilen sen ol.. ne tuhaf bir cümle..