PlayStation Mobile Ürün Yelpazesi Genişliyor

Tarih Ağu 15 2012 - 10:38am - Skaty
1540

Sony, GamesCom 2012’de PlayStation Mobile’a da değindi. PlayStation Mobile, Asus tabletleri ve Wikipad’i de bünyesine katarak desteklediği ürün yelpazesini genişletiyor. PSM ile PlayStation sertifikalı cihazlara, geliştirilen mini oyunlar ve uygulamalar ve de PS1 oyunları yüklenebilecek. Bu da PlayStation rüyasının birçok mobile platformda daha boy göstermesi demek. Birçok klasik ve popüler oyun bu ürünlere kolayca yüklenebilecek. İşte bu oyunlardan bazıları:

Aqua Kitty

Yaşadıkları yerde süt sıkıntısının baş göstermesi üzerine süt madencisi olmaya karar veren kedi yavrularına, su korkularının üstesinden gelmeleri için yardım edin. El değmemiş doğal süt rezervlerini keşfetmek için deniz yatağında kuyu açın ve deniz canavarlarına karşı savaşın.

Slidinbeats

Müzik temalı bu klasik bulmaca oyununda çalma tuşuna basın. Farklı müzikal seviyeleri aşın, ardından bu seviyeleri karıştırıp remiks yapın ve yepyeni bulmacalar oluşturun.

Flick Hockey

Bozuk paraları evde bırakın; birinci şahıs bakış açısından oynanan ve sizi arcade keyfinin tam ortasına yerleştiren gerçekçi 3D grafiklere sahip olan bu hava hokeyi simülasyonun tadını çıkarmak için sezgisel dokunmatik ekran kontrollerini kullanacaksınız.

Frederic – Resurrection of Music

Tanınmış Polonyalı besteci Frédéric Chopin’in rolünü üstlendiğiniz bu benzersiz ritim aksiyon oyununda kültürünüzü genişletin. Gizemli bir figür tarafından ebedi istirahatinden uyandırılan virtüöz piyanistin düşman dalgalarını alt etmesine ve kendisini kimin geri getirdiğini keşfetmesine yardımcı olacak mısınız?

Panic

Hızlı düşünme yetisi ve hızlı refleksler gerektiren bu aksiyon bulmaca oyununda sakinliğinizi korumalısınız. Dev bir uzaylı yaratık şehre saldırıyor. Ablukalar oluşturarak, evleri yıkarak, bomba atarak ve balçıkta boğulmak üzere olanlara can yeleği atarak hayatta kalanlara yardımcı olmalısınız.

Passing Time

Arcade öğelerine sahip bu güzel oyun için ısınma hareketlerine başlayın. Sahaya çıkarak beşe beş maç yapın ve alev toplarıyla rakiplerinizi alt ederek maçı yangın yerine çevirin.

Samurai Beatdown

Yana kayan beat ‘em up türüne benzersiz bir soluk katan bu oyunda, vahşi düşmanları yenmek için çalan müziğe uygun olarak ekrana dokunun ve yıkıcı saldırılar gerçekleştirin.

Super Crate Box

Nostaljik bir deneyim yaşayacağınız bu oyunda yok edebildiğiniz kadar düşman yok edin, karşınıza çıkan tüm silah sandıklarını toplayın ve arkadaşlarınızı kıskandıracak yüksek puanlar kazanın.

Tipper

50 zorlu seviye bulunan bu oyunda, sezgisel dokunmatik ve eğme kontrollerini kullanarak engelleri aşın ve topunuzu güvenliğe kavuşturun.

Tractor Trails

Hain, yaşlı korkuluk gibi engellerden kaçarak olabildiğince çok ağaç ekmeniz gereken bu 130 seviyeli oyunda, Red the Tractor’ı yönetirken parmaklarınız hızlı olmalı ve aklınızı kullanmalısınız.

Twist Pilot

Bağımlılık yaratan bu bulmaca oyununda dikkatli olmazsanız oyun düğümlenir. Sürekli dönen Phil’i 72 hareketli seviyede başarıyla yönetip yaramaz örümceklerden, size oynadıkları oyunlardan ve kurdukları tuzaklardan kaçabilecek misiniz?

 

Oyun Tanıtımları Kaynak: tr.playstation.com

Yazar Bilgileri

Viva la Vita !

Beni Facebook'da Bul
Facebook'da

Beni Twitter'dan Takip Et!
Takip Et @https://twitter.com/PSVitaTurkiye Twitter'da
Beni Google+'da Ekle
Google+'da